Skytte instituudi lõpuaktus 2023

Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi lõpuaktus toimub 14. juunil 2023 kell 12.00 Tartu Ülikooli peahoone (Ülikooli 18) aulas.

Skytte instituudi lõpuaktusele on oodatud kõik meie bakalaureuse- ja magistriõppekavade lõpetajad ning instituudi inimesed. Sel aastal on rõõm on teada anda, et sotsiaalteaduste valdkonna poolt tuleb meid tervitama Eva Piirimäe, meie poliitikateooria kaasprofessor, kes on hetkel valdkonna teadus-arendusprodekaani rollis.

Korraldusliku poole pealt on hea teada, et aktus toimub nii eesti kui inglise keeles ning lõpetajatel palume koguneda vähemalt 15 minutit enne aktuse algust peahoone esimesele korrusele. Õnnitlused ja lilled palume üle anda peale aktuse lõppu peahoone ees, millele järgneb viis minutit hiljem instituudi ühine grupipilt. Pildile on väga oodatud kõik meie lõpetajad ja Skytte töötajad!

Külalistel on võimalik ülikooli aulas toimuvate lõpuaktuste otseülekandeid jälgida UTTV vahendusel.

Meeldejäävat aktust soovib Teie Johan Skytte poliitikauuringute instituut

Märgi ennast Facebooki ürituse lingil

Loodame, et kohtume kunagi uuesti. Võibolla kaasesinejatena järgmisel kõrgetasemelisel konverentsil; esindame vastaspooli läbirääkimislaua taga; suvekoolis või ehk mõnel meie täiendkoolitusel. 

Peale lõpetamist oled oodatud ühinema Skytte vilistlaskoguga, sest Kääriku kutse saadame vaid vilistlaskogu liikmetele :)


Lisainfo: Evelyn Pihla, evelyn.pihla@ut.ee

Programme photoshoot 2022

University of Tartu's Info Session in Tbilisi

Tudengikonverents „Bridges in the Baltics" toimub 10. korda

International student conference focuses on the languages and cultures of the Baltic states

Lipud ülikooli ees

University of Tartu ranks in the top 20 percent in European university rankings