Skip to main content

Skytte instituudi lõpuaktus 2022

Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi lõpuaktus toimub 15. juunil kella 13.00 kuni 14.00 Tartu Ülikooli peahoone (Ülikooli 18) aulas.

Skytte instituudi lõpuaktusele on oodatud kõik meie bakalaureuse- ja magistriõppekavade lõpetajad ning instituudi inimesed. Sel aastal on rõõm on teada anda, et sotsiaalteaduste valdkonna poolt tuleb meid tervitama Eva Piirimäe, meie poliitikateooria kaasprofessor, kes on hetkel valdkonna teadus-arendusprodekaani rollis.

Korraldusliku poole pealt oleks hea teada, et aktus toimub nii eesti kui inglise keeles ning lõpetajatel palume koguneda vähemalt 15 minutit enne aktuse algust peahoone esimesele korrusele. Õnnitlused ja lilled palume üle anda peale aktuse lõppu peahoone ees, millele järgneb viis minutit hiljem instituudi ühine grupipilt. Pildile on väga oodatud kõik meie lõpetajad ja Skytte töötajad!

Vaatajatel on võimalik sündmust jälgida UTTV ülekande vahendusel ning autoga tulijatel soovitame eelnevalt uurida aktuse ajal kehtivat parkimiskorraldust.

Meeldejäävat aktust soovib Teie Johan Skytte poliitikauuringute instituut

Facebooki ürituse link

PS. Kes teab, võibolla kohtume kunagi jälle. Võibolla kaasesinejatena järgmisel kõrgetasemelisel konverentsil; esindame vastaspooli läbirääkimislaua taga või ehk mõnel meie koolitusel.


Lisainfo: Evelyn Pihla, evelyn.pihla@ut.ee

Jaga
23.05.2022
Jaga
20.05.2022
Jaga
17.05.2022