Skytte instituudi lõpuaktus 2022

Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi lõpuaktus toimub 15. juunil kella 13.00 kuni 14.15 Tartu Ülikooli peahoone (Ülikooli 18) aulas.

Skytte instituudi lõpuaktusele on oodatud kõik meie bakalaureuse- ja magistriõppekavade lõpetajad ning instituudi inimesed. Sel aastal on rõõm on teada anda, et sotsiaalteaduste valdkonna poolt tuleb meid tervitama Eva Piirimäe, meie poliitikateooria kaasprofessor, kes on hetkel valdkonna teadus-arendusprodekaani rollis.

Korraldusliku poole pealt oleks hea teada, et aktus toimub nii eesti kui inglise keeles ning lõpetajatel palume koguneda vähemalt 15 minutit enne aktuse algust peahoone esimesele korrusele. Õnnitlused ja lilled palume üle anda peale aktuse lõppu peahoone ees, millele järgneb viis minutit hiljem instituudi ühine grupipilt. Pildile on väga oodatud kõik meie lõpetajad ja Skytte töötajad!

Külalistel on võimalik ülikooli aulas toimuvate lõpuaktuste otseülekandeid jälgida peahoone auditooriumides 139 ja 140 UTTV ülekande vahendusel ning autoga tulijatel soovitame eelnevalt uurida aktuse ajal kehtivat parkimiskorraldust.

Meeldejäävat aktust soovib Teie Johan Skytte poliitikauuringute instituut

Märgi ennast Facebooki ürituse lingil

Loodame, et kohtume kunagi uuesti. Võibolla kaasesinejatena järgmisel kõrgetasemelisel konverentsil; esindame vastaspooli läbirääkimislaua taga; suvekoolis või ehk mõnel meie täiendkoolitusel. 

Peale lõpetamist oled oodatud ühinema Skytte vilistlaskoguga, sest Kääriku kutse saadame vaid vilistlaskogu liikmetele :)


Lisainfo: Evelyn Pihla, evelyn.pihla@ut.ee

#tunnustamine
Eveliina Mustonen, Helsingi Ülikool

Riho Altnurme ja Madis Noppel valiti Helsingi Ülikooli audoktoriteks

#õppimine
Tartu Ülikooli Sihtastuse diplom Foto Andres Tennus

Tartu Ülikooli Sihtasutus ootab üliõpilasi kevadsemestri stipendiumidele kandideerima

#õppimine #ülikoolist
Lõpuaktus

Bakalaureuseõppe lõpuaktus