Õppimine sessioonõppes

Käid tööl või elad teises linnas ja pole aega iga päev õppetöös osaleda? Tartu Ülikoolis on palju nii esimese (bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe) kui ka teise astme (magisitriõppe) õppekavu, kus saad õppida sessioonõppes.

Sessioonõppes toimub auditoorne õppetöö üks või kaks korda kuus kolme-neljapäevaste õppesessioonidena, enamasti neljapäevast pühapäevani. Õppimine eeldab suures osas iseseisvat tööd õppematerjalidega ja osalemist veebikursustel.

Sessioonõppes saad Tartu Ülikoolis õppida tasuta, juhul kui valid täiskoormusega sessioonõppe ning kui sul pole varasemaid kõrgharidusõpinguid, mis takistavad tasuta õppimist. Tasuta saad õppida seni, kuni täidad õppekava eelmiste semestrite kohustuslikus õppemahus.

Vaata sessioonõppe õppekavasid ja vastuvõtutingimusi

NB! Kandideerimine sessioonõppe bakalaureuse- ja magistriõppe õppekavadele toimub samadel reeglite järgi kui kandideerimine päevaõppesse. Loe lähemalt kandideerimisest ja avalduse esitamisest bakalaureuseõppesse ja magistriõppesse.

Varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamine (VÕTA)

Soovid jätkata pooleli jäänud õpinguid?

Õppimine eksternina

Kui sul on sisseastumise kohta küsimusi