Autor:
Tartu Ülikooli Turundus- ja Kommunikatsiooniosakond

Tartu Ülikooli päev Narvas

Image
Kutse Narva päevale

Ida-Virumaa tudengipäevade raames on 25. aprillil esimest korda võimalus tutvuda Narvas Tartu Ülikooli õppimisvõimalustega. Toimuvad majatuur, infomess, töötoad ja interaktiivne aardejaht.

Päev algab Tartu Ülikooli Narva kolledžis majatuuriga. Kolledži fuajees on terve päeva jooksul messiala, kus saab küsida üliõpilastelt nõu ja teavet ning uurida ülikoolis õppimise ja edasiste karjäärivõimaluste kohta. Üliõpilasesinduse eestvedamisel on võimalik osaleda interaktiivsel aardejahil.

Päeva jooksul toimuvates töötubades saab tutvuda õppekavade sisuga, katsetada erialade sobivust ja esitada küsimusi sisseastumise kohta. Avastamist ootab DNA võlumaailm, kus on mikroskoobi abil võimalik uurida, kuidas näevad välja pärmi-, bakteri- ja taimerakud, samuti saab teada, mis on semiootika ning kuidas see on seotud reklaami, poliitika ja igapäevase käitumisega.

Ajakava

Teisipäev, 25. aprill

Kell 12.00−15.00 on kolledži fuajees infomess, kus saab tutvuda Tartu Ülikooli õpivõimalustega.

Kell 12.15, 13.15 ja 14.15 algavad töötoad, kuhu tuleb eelnevalt registreeruda (vt allpool)

Kell 12.15 toimuvad Narva kolledži majatuur ja aardejaht.

 

Lisainfo

 

Töötubadesse registreerumine

Ajakavas ja programmis võib ette tulla muudatusi.

 

Mis on Ida-Virumaa tudengipäevad?

24.−28. aprillil toimuvad Ida-Virumaa tudengipäevad on pikka aega plaanitud üritus, mis aitab muuta nähtavamaks Ida-Virumaal pakutava kõrghariduse ja tutvustab kohalikku üliõpilaselu. Tudengipäevadel luuakse olulisi sidemeid üliõpilaste, gümnaasiuminoorte, kogukonna ja ettevõtete vahel, et arendada Ida-Virumaa sotsiaal-majanduslikku võrgustikku. Üritusele on oodatud nii praegused kui ka tulevased üliõpilased, õppejõud ja kõik muud huvilised.

Ida-Virumaa tudengipäevi korraldatakse Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa kolledži, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli, Tartu Ülikooli Narva kolledži ja Sisekaitseakadeemia koostöös.

Tutvu Tartu Ülikooli kavaga

 

Image
Plakat

 

Klassiruumi pilt

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja magistriõppe infotund 2024

Kirjutav käsi

Eesti keele B2-taseme test

1. mai 2004 Tammsaare pargis

Meie valik ja selle tagajärjed: 20 aastat Euroopa Liidus