Foto:
Pexels

Aune Valk: rohkem jagatud tänavaruumi!

Tartu Ülikooli õppeprorektor Aune Valk kirjutab Tartu Postimehes, et Tartus saaks muudatusi rattakultuuris teha kiiremini kui mujal Eestis ja see toetaks nii ülikooli kui ka linna eesmärki pühenduda kestlikule arengule: liikumisele, tervisele, paremale elukeskkonnale ja saaste vähendamisele.

#teadus #ühiskonnale

Katri Pärna kaitseb doktoritööd „Improving the personalized prediction of complex traits and diseases: application to type 2 diabetes“ („Komplekstunnuste ja -haiguste personaalse ennetamise edendamine teist tüüpi diabeedi näitel“)

7. septembril kell 13.45 kaitseb Katri Pärna geenitehnoloogia erialal doktoritööd „Improving the personalized prediction of complex traits and diseases: application to type 2 diabetes“
16.08.2022