Balti liiga edukaim Eesti korvpalliklubi TÜ / Rock jätkab ka järgmisel hooajal

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"40941","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]Korvpallimeeskonna Tartu Ülikool / Rock neli suurimat rahastajat on andnud oma nõusoleku jätkata toetust ka tuleval hooajal. Meeskonna peatreenerina jätkab Indrek Visnapuu ning kokkulepped on sõlmitud ka mitmete võtmemängijatega.

"Korvpallimeeskonna Tartu Ülikool / Rock neli suuremat rahastajat – Saku Õlletehas, SEB, Tartu linn ja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi on kas kirjalikult või suuliselt oma toetuse jätkamist kinnitanud. Hoolimata rasketest aegadest on toetamise jätkamise osas positiivsed ka mitmed teised senised partnerid. Konkreetsemate summade osas läbirääkimised jätkuvad, millest sõltub ka meeskonna täpne koosseis" kinnitas peatselt TÜ Akadeemilist Spordiklubi juhtima hakkav ülikooli kantsler Andres Liinat.

Eelarve tuleb küll käesoleva hooaja summadest väikesem, kuid Liinati hinnangul annab kavandatav suurus võimaluse mängida kõrgeimate kohtade eest nii Eesti Korvpalli Meistriliigas kui ka rahvusvahelises Balti Liigas.
"Kuna eeldame, et kogu regiooni klubide eelarved vähenevad, siis usume, et ka pisut väiksema eelarvega suudame püstitatud eesmärgid saavutada. Vaatame tulevikku optimistlikult, sest klubi on suutnud kõik selleks hooajaks võetud rahalised kohustused täita, see annab võimaluse varakult uue hooaja plaane seada" rõhutab Liinat.

TÜ/Rock’i senine peatreener Indrek Visnapuu on andnud peatreenerina jätkamiseks põhimõttelise nõusoleku. "Visnapuu on teinud mitmetele võtmemängijatele samuti ettepaneku jätkamiseks ning enamus neist on vastanud ka positiivselt. Ainus eeldatav mineja on Tanoka Beard," rääkis spordiklubi juhatuse liige Harry Lemberg.

Lembergi sõnul on mitmete mängijate puhul saanud lepingud paika juba varem ning ülejäänud lepingud on kavas sõlmida eelarve täpsustumise järel suve jooksul.

Alates 8. juunist täidab Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi juhatuse esimehe ülesandeid ülikooli kantsler Andres Liinat.

Lisainfo: Andres Liinat, TÜ kantsler, tel 737 6501, 511 7593, andres.liinat@ut.ee

Karin Volmer
pressiesindaja