Skip to main content

Erasmus+ õpirände koordinaatorid valdkondades

TÜ akadeemilistest üksustest leiad Erasmuse õpirände koordinaatorid, kelle poole võid oma eriala partnerkõrgkoole puudutavate küsimustega pöörduda. Koordinaatorid korraldavad erialapõhise õpirände koostööd partnerülikoolidega Euroopas ning viivad läbi ka Erasmus+ õpirände konkursi üliõpilastele.

 

Usuteaduskond Kairi Ots Kairi.Ots@ut.ee 7375301
Ajaloo ja arheoloogia instituut Andres Andresen Andres.Andresen@ut.ee 7375650
Eesti ja üldkeeleteaduse instituut


Virve-Anneli Vihman (partnerlepingud)
Andrea Nagy (üliõpilaste õpiränne)


virve-anneli.vihman@ut.ee
Andrea.Nagy@ut.ee


53496820
7375423

Filosoofia ja semiootika instituut      
Semiootika osakond Elli Marie Tragel tartusemiotics@ut.ee 7375954
Filosoofia osakond Ruth Jürjo Ruth.Jurjo@ut.ee 7375314
Kultuuriteaduste ja kunstide instituut Helen Kästik helen.kastik@ut.ee  
Maailma keelte ja kultuuride kolledž Age Allas (partnerlepingud) age.allas@ut.ee 737 6255
Klassikalise filoloogia osakond Kaidi Kriisa kaidi.kriisa@ut.ee  
Anglistika osakond Katiliina Gielen katiliina.gielen@ut.ee  
Germanistika osakond Marko Pajevic marko.pajevic@ut.ee  
Slavistika osakond

Tatjana Stepaništševa

tatjana.stepanishcheva@ut.ee  
Romanistika osakond Klaarika Kaldjärv klaarika.kaldjarv@ut.ee 7375319
Romanistika osakond Tanel Lepsoo Tanel.Lepsoo@ut.ee 7376246
Skandinavistika osakond Viivika Voodla Viivika.Voodla@ut.ee 7375212
Tõlkeõpetuse ja -uuringute osakond Terje Loogus terje.loogus@ut.ee  
Viljandi kultuuriakadeemia Riikka Pauliina Perkkiö pauliina.perkkio@ut.ee 435 5231

 

Õigusteaduskond Merle Erikson Merle.Erikson@ut.ee  
Majandusteaduskond Kristi Liivamägi kristi.liivamagi@ut.ee 7376317
Ühiskonnateaduste instituut Maiu Reinhold Maiu.Reinhold@ut.ee 737 5697
Haridusteaduste instituut Annika Konsap Annika.Konsap@ut.ee 7376478
Psühholoogia instituut Katarina Kliit katarina.kliit@ut.ee  
Johan Skytte poliitikauuringute instituut Uta Kührt uta.kuhrt@ut.ee 7375154
Narva kolledž

Ivan Polynin

ivan.polynin@ut.ee 7401922
Pärnu kolledž

Ly Lumiste

ly.lumiste@ut.ee  

 

  Kadri Veeperv kadri.veeperv@ut.ee 7375328
Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut Mare Vene Mare.Vene@ut.ee 7375361

 

Füüsika instituut Jörg Pieper jorg.pieper@ut.ee 7374627
Keemia instituut Anu Teearu-Ojakäär

anu.teearu@ut.ee

7376661
  Ivo Leito Ivo.Leito@ut.ee 7375259
Molekulaar- ja rakubioloogia instituut Janika Vana janika.vana@ut.ee 7375027
Tehnoloogiainstituut Anneli Schön anneli.schon@ut.ee 7375043
  Gholamreza Anbarjafari shb@ut.ee 7374855
Ökoloogia ja maateaduste instituut      
Botaanika ja zooloogia osakonnad

Teivi Laurimäe

teivi.laurimae@ut.ee

 

Geograafia osakond Anniki Puura anniki.puura@ut.ee  
Geograafia osakond Kaarel Mänd kaarel.mand@ut.ee  
Arvutiteaduse instituut

Rajesh Sharma (partnerlepingud)

ics.erasmus@ut.ee

 
 

Maarja Kungla

(partnerlepingud ja üliõpilaste õpiränne)

maarja.kungla@ut.ee

ics.erasmus@ut.ee

7375864
Matemaatika ja statistika instituut Rainis Haller rainis.haller@ut.ee 7375861
Tartu observatoorium Antti Tamm antti.tamm@t.ee 7374505
Eesti mereinstituut Markus Vetemaa markus.vetemaa@ut.ee 6718901
Genoomika instituut Erwan Pierre Francois Xavier Pennarun erwan.pennarun@ut.ee 7375054

 

 

#õppimine
lõpetaja Tartu Ülikooli peahoone ees

Lõpuaktuste ajakava 2022

Jaga
10.05.2022
#koostöö #õppimine
MV

Riik suurendab eriarstide residentuuritellimust

Jaga
10.05.2022
#instituudist #õppimine #õpetamine #rahvusvaheline #tunnustamine #vilistlane
Skytte aktus

Skytte instituudi lõpuaktus 2022

Jaga
09.05.2022