ESIMESED SISSESAANUD TARTU ÜLIKOOLI ON TEADA

TÜ vastuvõtutalituse peaspetsialist Aime Randveer täpsustab, et avaldatud nimekirjad on veel esialgsed ja võivad muutuda, sest noorte lõplik jaotus erinevate kõrgkoolide vahel pole veel paika loksunud. Samuti on vastuvõetud kohustatud kinnitama oma õppima asumist ülikoolis, saates postiga teate teaduskonna nimele ülikooli peahoonesse hiljemalt 30. juuliks 2004.

Dokumentide vastuvõtt riigieelarvevälistele õppekohtadele lõpetatakse 6. augustil 2004.
Riigieelarvevälistele õppekohtadele vastuvõetud üliõpilaskandidaatide nimekirjad pannakse välja ülikooli peahoones ja ülikooli koduleheküljel 10. augustiks 2004.
Magistriõppesse, doktoriõppesse ja õpetajakoolituse aastale vastuvõetud üliõpilaskandidaatide nimekirjad avaldatakse hiljemalt 19. augustil ning tulemused pannakse välja samuti ülikooli koduleheküljele.

Lisainfot ülikooli sissesaanute kohta saab aadressilt/vastuvott_2004/index.html .

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht