Kaugkoolituse veebiaktus ja suvesemestri infotund toimub 7. mail

Tartu Ülikooli majandusteaduskonna kaugkoolituse esimese veebiaktusega 7. mail saadetakse teele järjekordne lend (õpiaeg 3. oktoober 2019 – 28. märts 2020). Pärast aktust toimub suvesemestri infotund.

Kaugkoolitusprogrammide veebiaktuse ülekanne algab 7. mail kell 17 UTTV-s.

Aktusekõne peab majandusteaduskonna juhataja professor Kadri Ukrainski.

Lõpetajaid tervitavad õppejõud Ly Hõbe, Karin Liikane, Teet Parring ja Alo Vallikivi (panganduse õppesuund), Merle Eamets ja Hannes Kuhlbach (kinnisvara õppesuund), Erki Korp (projektipõhiste rahastusvõimaluste õppesuund), Merle Eamets ja Raja Õnnik (majandusarvestuse ja -õiguse õppesuund).

Lõpetajate nimel räägivad Ly Soome ja Erki Paul Ridal. Aktusel meenutatakse osalejate kirjade põhjal, kuidas õppis kaugkoolitusprogrammi 74. lend.

Lisateave: Karin Liikane, TÜ majandusteaduskonna programmijuht, 737 6606, karin.liikane@ut.ee