Kes on tulevased loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia valdkonna tipptegijad?

6. aprillil kell 15.00 – 16.30 arutletakse Tartu Loodusmaja konverentsisaalis toimuval seminaril „RAKE arutleb“ teemal „Kust tulevad homsed loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia valdkonna tipptegijad?“.

Seminaril tutvustab TÜ sotsiaalteaduslike rakendusuuringute keskuse (RAKE) analüütik Anneli Villenthal hiljuti tehtud uuringu „Huvihariduse ja huvitegevuse pakkujad ning noorsootöötajad kohalikes omavalitsustes“ tulemusi.

Uuringu tulemuste tutvustamisele järgneb vestlusring LTT valdkonna huvihariduse teemadel, kus külalistena osalevad Tallinna Loomaaia kauaaegne direktor Mati Kaal, astrofüüsik ja endine poliitik Ene Ergma, Tartu ülikooli loodusteadusliku hariduse keskuse nooremteadur Tormi Kotkas, Eesti Teadushuvihariduse liidu juhatuse liige Heilo Altin, Eesti Teadusagentuuri osakonnajuhataja Terje Tuisk ja Teaduskeskus AHHAA koordinaator Helin Haga.

Vestlusringi juhib Jüri-Ott Salm Eestimaa Looduse Fondist.

Tegemist on seminaride sarjaga „RAKE arutleb“, kus arutletakse Tartu ülikooli teadlaste sotsiaalteaduslike rakendusuuringute tulemuste teemadel.

Seminaril osalemiseks on oluline end eelnevalt registreerida.

Uuringuga saab lähemalt tutvuda TÜ Johan Skytte poliitikauuringute instituudi kodulehel.

Lisainfo: Piia Pruks, piia.pruks@ut.ee, 737 6377

Viivika Eljand-Kärp