LAHTISTE USTE PÄEVAD TARTU ÜLIKOOLIS

Sügisesel koolivaheajal saavad õpilased tutvuda Tartu Ülikooliga kahel päeval – 27. ja 28. oktoobril. [[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"39211","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]

TÜ õppeosakonna turunduse peaspetsialisti Piret Normeti sõnul on sügiseste lahtiste uste päevade eemärk anda abiturientidele võimalus tutvuda õppimisvõimalustega Tartu Ülikoolis juba enne riigieksamite valimist. "See aga ei tähenda, et kevadel lahtiste uste päevad ära jääksid - need toimuvad igal juhul," kinnitas Normet.

Lahtiste uste päevadel saab tutvuda õppehoonetega ja erialasid tutvustavad nii õppejõud kui ka tudengid. Lisaks on mitmes teaduskonnas avatud loengud.

Lahtiste uste päevade ajal on Tartu Ülikooli muuseumide külastamine kõigile tasuta. Lisaks on gruppidel võimalik soodsamatel alustel etteregistreerimisel tellida kunstimuuseumilt giidiga ekskursioon peahoone aulas ja ajaloolises kartseris.

TÜ raamatukogus toimub infotund ja ekskursioon 27. oktoobril kell 14.00. Kogunemine TÜ raamatukogu fuajees, Struve 1.

Ülikooli lahtiste uste päeva täpne kava asub aadressil www.ut.ee/lup

Lisainfo:
Piret Normet, TÜ õppeosakonna turunduse peaspetsialist, tel 737 6271, piret.normet@ut.ee

Anneli Miljan
Tartu Ülikooli pressiesindaja