Majandusteaduskond käivitas Delta Posti – keskkonna, mis ühendab inimesi, ideid ja teadusprojekte

Delta majanduskonverentsil 2020 käivitati Delta Post – keskkond, mis ühendab inimesi, ideid ja teadusprojekte Delta keskuses, Tartu Ülikoolis ja mujal.
Delta Post on füüsiline infostend Delta kohviku kõrval ja virtuaalne Facebooki grupp  Delta keskuse lehe juures, mis ühendab inimesi, ideid ja teadusprojekte Delta keskuses, Tartu Ülikoolis ning laiemalt.

Uudne, kuid lihtne lahendus on loodud, et võimestada teadlaste, projektijuhtide ja tudengite vahelist infovahetust vastastikku huvipakkuvate koostöövõimaluste leidmiseks.

Delta Post – nii infostend kui ka Facebooki grupp, mis võimaldab teha kahte sorti postitusi eesti ja inglise keeles:

„OTSIN PROJEKTI, MILLEGA LIITUDA” – postita oma profiil ja teave, millises projektis ja miks osaleda soovid. Lisa kindlasti oma kontaktandmed ja projekti eelistatud ajakava.

„OTSIN INIMESI OMA PROJEKTIMEESKONDA” – postita oma projekti kirjeldus ja teave, missuguse profiiliga inimesi ootad. Ole võimalikult täpne. Lisa kindlasti oma kontaktandmed ja projekti ajakava. Postitustes ole loominguline, kasuta vajadusel visuaale ning muidu kaasahaaravaid tehnikaid, et vajaliku ja sobiliku koostööni jõuda.

Kutsu oma kolleege ja kaasamõtlejaid erinevatest teadusvaldkondadest Delta Posti kasutama ning Facebooki grupiga liituma!

“Me oleme ühe põneva tee alguses ja loodetavasti kujuneb Delta Posti algatusest lahendus, mis tihendab oluliselt akadeemiliselt uudishimulike inimeste vahelise koostööd nii Delta keskuses, Tartu Ülikoolis kui ka laiemalt”, sõnas majandusetaduskonna juhataja prof. Kadri Ukrainski Delta Posti avasõnades.

Delta Posti haldab Tartu Ülikooli majandusteaduskond.

Facebooki grupiga saab liituda siin.