Matemaatika sügislaager 26.-28. oktoobrini

Laagris toimuvad praktikumid, kus koos juhendajatega, kelleks on Tartu Ülikooli matemaatika üliõpilased ja õppejõud, avastatakse ja uuritakse matemaatikat meie ümber, püstitatakse ise ülesandeid ja leitakse seaduspärasusi.

· Esmaspäeval uuritakse huvitavaid arve, antakse hinnanguid eluliste ülesannete lahendamise kohta ning vaadeldakse ja õpitakse võistlusülesannete lahendamist.

· Teisipäeval käsitletakse kuldset suhet, avastatakse voltimise teel kolmnurga omadusi ning pärastlõuna sisustab lauamänguklubi LUDO, kes tutvustab erinevaid põnevaid mõtlemist vajavaid lauamänge ning loomulikult saavad laagrilised ka ise mängides oma mõtlemisoskuse proovile panna.

· Kolmapäeval uuritakse loogikat, loendamist ning päeva lõpetab kümnevõistlus matemaatikas.

Laagrist osa võtma ootame 30 õpilast.

Kolmepäevase linnalaagri osavõtumaks on 200 krooni, see sisaldab joogipause ning lõunasööki.

Laagri poolt majutust ja õhtupoolseid vaba aja tegevusi ei pakuta.

Registreerimine kestab vabade kohtade olemasolul 22. oktoobrini.

Registreerimine: http://www.teaduskool.ut.ee/sygislaager

Lisainfo: TÜ teaduskool, tel 7375521, 7375581, e-mail: teaduskool@ut.ee