Foto:
Tartu Ülikooli Narva kolledž

Narva Jazz Club avab kümnenda hooaja Raivo Tafenau trio kontserdiga

Hooaja avakontsert toimub reedel, 30. septembril, mil lavale astub Eesti jazzmuusika üks juhtfiguure, saksofonivirtuoos Raivo Tafenau, kes on publikule tuntud oma unustamatute soojast energiast tulvil kontsertidega. Raivo on muuhulgas kujundanud Eesti jazzimaastiku noorema põlvkonna, olles inspiratsiooniks ka poeg Ramuelile, kellega koos musitseerivad meie kontserdil.

Trio kolmas tuntud muusik, Ain Agan, on mees, keda võime nautida pea 150. heliplaadil ning kes on andnud kontserte Põhjamaades, Kesk- ja Lõuna-Euroopas, USA-s, Hiinas, Fääri saartel jpm.

Piletid hinnaga 10€ ja 7€ on müügil enne kontserdi algust kohapeal.

Narva Jazz Club - piirideta muusika piirilinnas!

Ole valmis ka iDeeJazz 2022 @ Narva 27.-28. oktoobril Narva kolledžis.

Baeri monument Toomemäel_autor Andres Tennus

Tartu Ülikooli muuseum kutsub muinsuskaitsepäevadel mõtisklema Toomemäe monumentide ja propaganda üle

15.09.2022

Näitus „(Sise)kõnelused“

Tartu Ülikooli raamatukogu näituste saalis ja teise korruse alal saab 5. septembrist 5. novembrini vaadata 22 kunstniku ühisnäitust „(Sise)kõnelused”.
13.09.2022
Professor Ülo Valk

Professor Ülo Valgule pühendatud konverents „Rahvusvaheline folkloristika“

08.09.2022