Autor:
Tartu Ülikooli Narva kolledž

Narva Kolledži noorsootöö õppekava sobib kõigile, kes väärtustavad noori inimesi

Tartu Ülikooli Narva kolledžis õpetatakse Eestis ainsana bakalaureuseõppes noorsootööd, mis ühendab praktilise õppe- ja teadustegevuse.

Noorsootöö programmijuhi, nooremlektor Maria Žuravljova sõnul aitab õpe üliõpilastel kujuneda enesekindla identiteediga kompetentseks noorsootöötajaks ja valdkonna arendajaks. „Aasta-aastalt kasvab riigi- ja erasektoris tegutsevate noorsootöö korraldajate osakaal. Töökohtade koguarvu võib noortevaldkonnas hinnata üle 7000 ja töökohtade arv järjest kasvab. Vilistlastel on võimalik tööle asuda üldhariduskoolides, kutsekoolides, kultuuriasutustes, noorteühingutes, noortelaagrites ja -malevates ning kohalikes omavalitsustes, riigiasutustes ja sihtasutustes, mis noortevaldkonna teenuseid korraldavad ja koordineerivad,” selgitas Žuravljova.

Loe pikemat lugu noorsootöö õppekava kohta Postimehest.

Esita avaldus noorsootöö õppekavale kandideerimiseks hiljemalt 29. juunil SAISis.

LUP22

Mille põhjal teha teadlik erialavalik?

students

Doktoriõppe konkursid