Otsime arvutiteaduse instituuti Java/Full-Stack arendajat

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi personaalmeditsiini arendusmeeskond ootab endaga liituma Java/Full-Stack arendajat!

Otsime arendajat, kes aitab ellu viia tehnilisi arendustegevusi nii infosüsteemide kui ka toetavate andmetöötlusprotsesside ja kvaliteedi juhtimise poolel.

Meie arendusmeeskonnas on põhitehnoloogiatena kasutusel Java (16+), PostgreSQL, Linux, Docker, HTML5 ja X-tee. Ehitame mikroteenuste stiilis paindlikku platvormi, mis hakkab tööle Dockeril põhineval lahendusel (Kubernetes). Samuti arendame kasutajaliidesele automaatseid teste Cypress keskkonnas.

Meie ootused kandidaadile
  • Eelpool nimetatud tehnoloogiate väga hea tundmine.
  • Tunned ennast tarkvaraarenduse protsessis (Git, CI, ülevaatused, testid) ja erinevate töövahendite kasutamisel (andmebaas, GitLab, Linux ja käsurida) koduselt.
  • Julgus pakkuda omalt poolt ideid ja lahendusi.
  • Oskus pöörata tähelepanu tarkvara lähtekoodi heale vormistusele ja testitavusele ning tarkvara disainile, töökeskkonnale, jõudlusele ja turvalisusele.
  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas, hea kirjalik inglise keele oskus.
  • Kõrgharidus (või omandamisel).
  • Vähemalt 5-aastane töökogemus tarkvaraarenduse valdkonnas.

Miks meiega liituda?
  • Võimalus tegeleda just Sulle väljakutset pakkuvate teemadega (UX-st blockchaini ja süsteemi töökindluse tagamiseni).
  • Meil on paindlik tööaeg ja sõbralik töökeskkond, asume Delta keskuses.
  • Haigushüvitist maksame 1.-5. päeva eest 100% ulatuses.
  • Toetame enesearengut mitmekülgsete koolitusprogrammidega.
  • Toetame tervislike eluviiside edendamist.
  • Loe rohkem.

Töökoormus 1,0

Tööle asumine esimesel võimalusel

Töö asukoht: Delta keskus