Foto:
Andero Kalju

Otsime haridusteaduste instituuti kooliarendusprogrammi spetsialisti

Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi meeskond ootab endaga liituma kooliarendusprogrammi spetsialisti.

Pakume väga vaheldusrikast tööd, mis sisaldab suurel hulgal suhtlemist õppejõududega ning haridusasutustega koostöösuhete arendamise eesmärgil. Samas on täita tööülesanded, millede täitmine nõuab teadmisi ja oskusi tõenduspõhisest arendusprogrammide koostamisest, rakendamisest ja hindamisest, äärmist täpsust ja korrektsust analüüside ja kokkuvõtete koostamisel. Paindlikkust ja väga head ajaplaneerimise oskust programmijuhi ja õppejõudude toetamisel.

Meie ootused kandidaadile
  • Magistrikraad (või omandamisel).
  • Väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus.
  • Eelduseks on haridussüsteemi väga hea tundmine ja orienteerumine haridusuuringutes.
  • Innovaatiline mõtteviis, samas täpsus, korrektsus ja suurepärane ajaplaneerimine.
  • Väga hea suhtlemis-, koostöö- ja väljendusoskus, organiseerimis-, algatus- ja analüüsivõime.
  • Soov panustada kooliarendusse.

Kasuks tuleb varasem meeskonnatöö koordineerimise, inimeste kaasamise ja motiveerimise kogemus, arendusprogrammide kavandamise ja korraldamise kogemus. Koolituste korraldamise kogemus nii korraldaja kui koolitajana, projektide, sh Euroopa tõukefondidest rahastatavate projektide koordineerimis- või assisteerimiskogemus.

Miks meiega liituda?
  • Töökust ja initsiatiivikust hindavad kolleegid pakuvad igakülgset tuge.
  • Töötame Tartu südames suurepäraste tingimustega uues hoones.
  • Haigushüvitist maksame 1.-5. päeva eest 100% ulatuses.
  • Toetame enesearengut mitmekülgsete koolitusprogrammidega.
  • Toetame tervislike eluviiside edendamist.
  • Loe rohkem, mida TÜ oma töötajatele pakub.

Töökoormus 1,0

Tööle asumine 22. augustil 2022