Tartu Ülikool ja Tallinna Tehnikaülikool korraldavad ettevõtluse koostööfestivali

Tallinna Tehnikaülikool ja Tartu Ülikool korraldavad koostööfestival „ÕIGEL AJAL ÕIGES KOHAS“. Festival toimub 14. oktoobril 2015 TTÜ Ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuses Mektory .

Festival on suunatud ettevõtjaile, kel on vajadus ja huvi teha koostööd ülikoolidega ja teadusasutustega. Päeva kandvaks ideeks on tuua ettevõtted ülikoolile lähemale, tutvustada inspireerivalt ettevõte-ülikool ühistele arendustegevustele suunatud võimalusi (teenused, ühisprojektid, laborid). Sooviks on anda ettevõtjaile ülevaade ülikoolide poolsest väärtuspakkumisest uuenduste loomiseks ja arengutakistuste lahendamiseks. Tegemist on Tartu Ülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli ühisprojektiga, kuhu on kutsutud osalema nii klastrid, teadus-arenduskeskused kui ka teaduspargid, kokku osaleb/esineb festivalil üle 45  partnerasutuse ja külastama oodatakse üle 300 inimese. Suurürituse ühine korraldamine saab toimuma ka järgnevatel aastatel.

Festivalil toimuvad erinevad teematoad, metoodiliselt juhitud kohtumised, edulugudele keskendunud seminarid ning erinevad laborikülastused.

Külastaja saab hea ülevaate, mida tänane teadus pakub, kuidas leida tuge ja uusi koostöövorme oma ettevõtte probleemide lahendamiseks. Ülikooli kuvand kui innovatsiooni ja ettevõtlikkuse edendaja võimendub ning koostöö ülikoolide ja teadusasutuste vahel saab uue hoo.

AJAKAVA

10:00-12:00 HOMMIKUFOORUM välisesinejatega, edukate projektide tunnustamine