Tartu Ülikool saab Tartu linna tammikusse oma puu

Tartu tammikusse uute puude istutamise tseremoonia algab 3. septembril kell 15.30. Oma puu istutavad sel aastal linna uued aukodanikud Jüri Kärner, Martin Kutman ja Arnold Rüütel ning Tartu Ülikooli poolt rektor Alar Karis.

Üritusel võtavad sõna linnapea Urmas Kruuse, rektor Alar Karis ja tamme istutanud aukodanikud, esineb puhkpilliorkester Tartu. Istutamistseremooniale on kutsutud kõik eelnevad aukodanikud ja linnapead.

Tartu tammiku idee autoriks on endine Tartu linnapea Laine Jänes. Tammikusse istutavad oma puu kõik Tartu taasiseseisvumise järgsed aukodanikud ja linnapead ning Tartu sõpruslinnad.

Tartu tammik asub Tartus Ihaste linnaosas Lammi tänava, Nõlvaku tänava ja Pallase puiestee ristmiku ääres.

Lisainfo: Aitel Käpp, linna maine- ja turismiteenistuse juhataja, tel 7361 104, 508 6478.

Karin Volmer
pressiesindaja