TARTU ÜLIKOOLI TALLINNA PÄEV TUTVUSTAB ÜLIKOOLI ÕPPE- JA TEADUSTEGEVUST

Tartu Ülikooli päeva avab 30. novembril kell 13 Tartu Ülikooli Realia et Naturalia valdkonna juht Juhan Sedman, kes ühtlasi autasustab esseekonkursi võitjaid. Esseekonkursi korraldas Tartu Ülikool koostöös Tallinna Linnavalitsusega pealinna 10.-12. klasside õpilastele.

Kell 13.30 tutvustatakse ülikooli õppimisvõimalusi ja sisseastumistingimusi, millele järgneb TÜ biotehnoloogia dotsendi Ants Kure akadeemiline loeng teemal "Geenid meie elus". Kell 15 lõpetab TÜ Tallinna päeva füüsika teadusteater.
Tartu Ülikooli päeva raames on Rahvusraamatukogus ühtlasi saadaval ülikooli teaduskondade ja kolledžite infomaterjalid.

Tartu Ülikooli Tallinna päeva eesmärgiks on luua kontakte uute üliõpilaste ning võimalike koostööpartneritega, tutvustada abiturientidele ja teistele huvilistele ülikooli õppe- ja teadustegevust.

Üritus on tasuta, kõik huvilised on oodatud!

Tartu Ülikooli Tallinna päeva kava asub aadressil:
/uksused/Regionaal/upload_files/plakt_taustaga-2.jpg

Illari Lään