Foto:
Silvia Luik

Tartu vaksalis tervitab möödujaid rongist maha jäänud kaelkirjak

Tartu Ülikooli loodusmuuseum tähistab koos loodus- ja täppisteaduste valdkonnaga 220. aastapäeva. Sünnipäeva on tähistama tulnud ka kaelkirjak, kelle vineerist duplikaat Vaksali platsil kutsub samme seadma muuseumisse.

Eesti vanima muuseumi, Tartu Ülikooli loodusmuuseumi asutamise päevaks loetakse 6. aprilli. 220. aastapäeva tähistab muuseum koos loodus- ja täppisteaduste valdkonnaga kuu aega hiljem, 9.–14. maini.

Aastapäeva programmiga on võimalik tutvuda loodusmuuseumi kodulehel.

Loe edasi Delfist ja Postimehest

#teadus #ühiskonnale

Meeli Alber kaitseb doktoritööd „Impact of elevated atmospheric humidity on the structure of the water transport pathway in deciduous trees“

19.05.2022
#teadus #ühiskonnale

Baburam Saikia kaitseb doktoritööd „Contradictions in(side) the tradition: lived religion, ritual and change with reference to Majuli sattras“

21. juunil kell 14.00 kaitseb Baburam Saikia folkloristika erialal doktoritööd „Contradictions in(side) the tradition: lived religion, ritual and change with reference to Majuli sattras“.
18.05.2022