Skip to main content

Täiendusõppe kontaktisikud valdkondades

Igas valdkonnas ja struktuuriüksuses on kontaktisikud, kellelt saab küsida nõu ja täiendavat infot õppetöö kohta.

Natalia Nekrassova, 737 5581, natalia.nekrassova@ut.ee

Ajaloo- ja arheoloogia instituut
Kaili Kaseorg-Cremona, 737 5651, kaili.kaseorg-cremona@ut.ee

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut
Andrea Nagy, 737 5423, andrea.nagy@ut.ee
Ülle Niin, 737 5227, ylle.niin@ut.ee

Filosoofia ja semiootika instituut
Ruth Jürjo, 737 5314, ruth.jurjo@ut.ee

Kultuuriteaduste instituut
Aivi Reimand, 737 5219, aivi.reimand@ut.ee

Usuteaduskond
Angela Aav, 737 5300, angela.aav@ut.ee

Maailma keelte ja kultuuride kolledž
Kätlin Lehiste, 737 5358, katlin.lehiste@ut.ee

Viljandi kultuuriakadeemia
Katrin Tambet, 511 0965, katrin.tambet@ut.ee
Kristine Liiva, 526 2516, kristine.liiva@ut.ee

Haridusteaduste instituut
Õpetajate täienduskoolitus-ja kutseaasta keskus
Anne Raam, juhataja, 737 6445, anne.raam@ut.ee

Johan Skytte poliitikauuringute instituut
Jaak Erik Laja, jaak.erik.laja@ut.ee

Majandusteaduskond
Karin Liikane, 737 6606, karin.liikane@ut.ee

Psühholoogia instituut
Kertu Ird, 737 5903, kertu.ird@ut.ee

Õigusteaduskond
Mari-Liis Lipstok, 737 6061, mari-liis.lipstok@ut.ee
Tartus: Aive Suik, 737 5386, aive.suik@ut.ee
Tallinnas: Merle Ojasalu, 627 1874, merle.ojasalu@ut.ee

Ühiskonnateaduste instituut
Regina Lapp, 737 6596, regina.lapp@ut.ee

Pärnu kolledž
Kristel Teearu, 445 0546, kristel.teearu@ut.ee

Täiendusõppest sotsiaalteaduste valdkonnas täpsemalt SIIN.

Kliinilise meditsiini instituut
Täienduskeskus, 731 8109, taiendus@med.ut.ee
Kadri Suija, juhataja, 731 9215, kadri.suija@ut.ee
Virve Einpaul, virve.einpaul@ut.ee
Marika Rosenthal, marika.rosenthal@ut.ee

Farmaatsia instituut
Urve Paaver, 737 5282, urve.paaver@ut.ee
 
Hambaarstiteaduse instituut
Ülle Voog-Oras, 731 9483, ulle.voog-oras@ut.ee
 
Peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
Õendusteaduste õppetooli täiendusõpe
Ede Kärner, 737 4181, ede.karner@ut.ee

Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
Treenerite täienduskoolitus
Rasmus Pind, rasmus.pind@ut.ee

Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
Margit Mägimets, margit.magimets@ut.ee

Täiendusõppest meditsiiniteaduste valdkonnas täpsemalt SIIN.

Arvutiteaduse instituut
Jaanika Seli, 737 6426, jaanika.seli@ut.ee

Füüsika instituut
Galina Posmetuhhova, 737 5523, galina.posmetuhhova@ut.ee

Koolifüüsika keskus
Kaido Reivelt, juhataja, 737 4623, kaido.reivelt@ut.ee

Keemia instituut
Urve Soonets, 737 5235, urve.soonets@ut.ee

Matemaatika ja statistika instituut
Kelli Kalda, 737 5453, kelli.kalda@ut.ee

Molekulaar- ja rakubioloogia instituut
Janika Vana, 737 5027, janika.vana@ut.ee

Tehnoloogiainstituut
Anneli Schön, 737 5043, anneli.schon@ut.ee

Ökoloogia ja maateaduste instituut
Margret Sisask, 737 5835, margret.sisask@ut.ee

Loodusteadusliku hariduse keskus
Moonika Teppo, 737 5082, moonika.teppo@ut.ee

Jaga
18.01.2022
#täiendusõpe
moocid, vaba juurdepääsuga kursused

MOOCs

Jaga
11.01.2022
#õppimine #rahvusvaheline #täiendusõpe #teadus
Erasmus üleilmne
Jaga
22.12.2021