29. mail krooniti Tartu Ülikooli meeskond Eesti meistriks, nii et võitjatiitel jõudis pärast 11-aastast pausi jälle Tartusse. 1. juunil tunnustasid mängijaid Tartu Ülikooli rektor, kantsler ning Tartu abilinnapead Ulla Preeden ja Martin Bek.
Võistkond on oma pühendumuse, tugeva meeskonnavaimu ja sihikindlusega toonud palju rõõmu nii ülikooliperele kui ka kõigile korvpallisõpradele, kes on mängijate ja treenerite saavutuse üle väga uhke.
Kohtumisel anti mängijatele ja treeneritele üle erilised meened – isiklikud ülikooli maskotist inspireeritud Kaisu-Tiksud. Need jäävad meenutama ülikoolipere toetust ja ühist rõõmu meistritiitli üle.
Tartu Ülikool tänab mängijaid, treenereid ja kogu meeskonda pühendunud töö eest ning soovib neile edu ka järgmisel hooajal.
Loe rohkem võidu kohta ülikooli kodulehelt.