16. jaanuaril toimus Tartus Neti spordihallis Eesti Akadeemilise Spordiliidu mitmevõistluse turniir, kus üldarvestuses kuulutati võitjaks Tartu Ülikool. Lisaks tunnustati 2025. aasta parimaid üliõpilassportlasi ja sportlikke kõrgkoole.
Eesti Akadeemilise Spordiliidu 34. aastapäevale pühendatud traditsioonilisel turniiril võisteldi neljal alal: rannavõrkpallis, padelis, rannatennises ja sulgpallis. Turniirist võtsid peale Tartu Ülikooli osa Sisekaitseakadeemia, Eesti Maaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Tartu Tervishoiu Kõrgkool ja Eesti Lennuakadeemia, lisaks Eesti Politsei Spordiliit ning Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet.
Rannatennises saavutas Tartu Ülikool esimese koha. Padelis ja sulgpallis said meie tiimid teise koha ning rannavõrkpallis kolmanda koha. Üldarvestuses krooniti turniiri võitjaks Tartu Ülikool, kes kogus nelja ala peale kokku 41 punkti. Teise koha saavutas Eesti Maaülikooli Spordiklubi ja kolmandale kohale tuli Tallinna Ülikool.
Lisaks tunnustati Eesti Akadeemilise Spordiliidu meistrivõistluste tulemuste põhjal 2025. aasta sportlikumaid kõrgkoole. Tartu Ülikool saavutas 276 punktiga teise koha ja esimesele kohale tuli Tallinna Tehnikaülikool.2025. aasta parimaks üliõpilassportlaseks valiti Tartu Ülikooli tudeng, murdmaasuusataja Keidy Kaasiku, kes saavutas 2025. aasta ülemaailmsetel üliõpilasmängudel Torinos 20 km distantsil 1. koha.
2025. aasta parimaks üliõpilasspordi võistkonnaks valiti Tartu Ülikooli meeste kaheksapaat, kuhu kuulusid Karl August Ruusalepp, Markus Uibo, Karl Kristofer Orgse, Rasmus Tensing, Martin Rahuoja, Margus Kodasma, Mark Theodor Jalakas, Nikita Žoglo ja Martin Siiman. Võistkond saavutas Poolas Bydgoszczis toimunud üliõpilaste Euroopa meistrivõistlustel kuldmedali 1000 m sõidus.