Skip to main content

Tartu Ülikooli teadlased räägivad järjest enam kaasa maailma tippteaduses

10.01.2022
Inspireerival kõrghariduspäeval „Õpi Tartus!“ keskendutakse tuleviku tööturule 
Juba sel neljapäeval, 20. jaanuaril toimuval kõrghariduspäeval „Õpi Tartus!“ saavad gümnasistid tutvuda ülikoolilinna õppimisvõimalustega ning avardada oma silmaringi. Üritus toimub seekord veebis ja…
Jaga
17.01.2022

Osale konverentsil „Õppejõult õppejõule: mis on ülikoolis õpetamise tuum“

Tartu Ülikoolis toimub 20. jaanuaril 2022 iga-aastane õppejõudude konverents „Õppejõult õppejõule“. Selle aasta konverentsi teema on „Mis on ülikoolis õpetamise tuum“. On ilmselge, et ülikoolis kõike…
Jaga
03.01.2022

Suurim valik erialasid ja täienduskoolitusi Eestis

Tartu Ülikoolis on võimalik valida rohkem kui 160 õppekava ja 1200 täienduskoolituse vahel. Ülikooli arendav ja rahvusvaheline õpikeskkond, tippteadlaste juhendatud kraadiõpe ja paindlikud õppimisvõimalused loovad sulle tingimused kõrgelt hinnatud hariduse ja vajalike tulevikuoskuste omandamiseks.

Tutvu õpivõimalustega

Bakalaureuse- ja magistriõpe

Doktoriõpe

Mõjukas teaduskeskus

Pakume teaduspõhiseid lahendusi üleilmsetele sõlmprobleemidele, aitame oma teadmiste ning oskustega edendada Eesti ühiskonda ja majandust. Usume, et avatus ja rahvusvahelisus on uuendusmeelsuse ja uute ideede kasvulava.

Loe lähemalt

Tippteaduse keskus

Ettevõtete arenduspartner

Teaduspõhise ühiskonna kujundaja

Covid-19 uuringud ülikoolis

Eesti akadeemilise vaimsuse kants

Meil õpib rohkem kui 13 600 üliõpilast, töötab üle 3600 töötaja ja meil on ligi 100 000 vilistlast üle maailma. Usume, et nii ülikooli kui ka Eesti peamine vara on targad ja haritud inimesed. Oleme Eesti akadeemilise vaimsuse keskus ning hariduse ja teaduse arendaja kogu maailmas - Eesti suurim ja vanim ülikool aastast 1632.

Ülevaatlikult ülikoolist

Doktoritööde kaitsmised