Arstiteaduskonna aastapäev

Arstiteaduskonna aastapäev on traditsiooniline kohtumispaik valdkonnaga seotud inimestele – üliõpilastele, õppejõududele, teadlastele, vilistlastele ja valdkonna partneritele. Meditsiiniteaduste valdkond on Tartu Ülikoolis üks vähestest, mis tähistab oma aastapäeva eraldi teaduskonverentsiga. Traditsiooniliselt avaldatakse õppejõudude, teadlaste, üliõpilaste ja arstide teadustööde teesid ka Eesti Arsti lisas. Teesid on kõrgetasemelised ja kajastavad aktiivset tegevust arvukatel meditsiiniga seotud teadusaladel.

Aastapäeval antakse välja meditsiiniteaduste valdkonna kõrgeim autasu – arstiteaduskonna medal –, autasustatakse teaduskonverentsi parimaid ja jagatakse stipendiume.

Teeside esitamine 2024. aasta teaduskonverentsiks algab 22. aprillil 2024.

Täpsem programm avalikustatakse peagi.

Kohtumiseni arstiteaduskonna aastapäeval 10. ja 11. oktoober 2024!

Teaduskonverentsi teesid

Arstiteaduskonna medal

Suurte andmete teadus konverents

Konverents „Suurte andmete teadus“