Skip to main content
Foto:
Andero Kalju

Täiendusõppe kontaktisikud

 

Elukestva õppe keskus

Täiendusõpet Tartu Ülikoolis koordineerib elukestva õppe keskus. Elukestva õppe keskuse eesmärk on täiendus- ja e-õppe korraldamine, koordineerimine ja arendamine ning elukestva õppega seotud teenuste pakkumine ülikoolile ja ühiskonnale.

Kontakt
737 5804
taiendusope@ut.ee

Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa koolituspartner.
Tartu Ülikooli majandustegevusteate registreerimise number Eesti Hariduse Infosüsteemis on 169617.

Tiia Ristolainen
elukestva õppe keskuse juhataja
501 5584, 737 6203, tiia.ristolainen@ut.ee

Ülle Kesli
täiendusõppe peaspetsialist
502 6213, 737 6213, ulle.kesli@ut.ee

Margit Tago
täiendusõppe peaspetsialist
511 8793, 737 5804, margit.tago@ut.ee

Esta Pilt
täiendusõppe programmijuht (e-täiendusõpe, suve- ja talveülikool)
522 8028, 737 5560, esta.pilt@ut.ee

Viire Sepp
väärikate ülikooli programmijuht
737 6614, viire.sepp@ut.ee

Ene Teemäe
TÜ Tallinna esindaja
5305 7310, 737 6600, ene.teemae@ut.ee

Aadress: Ülikooli 18, ruumid 234-243, 50090 Tartu, Eesti. Asukoht kaardil.
Telefon: (+372) 737 5804
E-post: taiendusope@ut.ee
Veeb: ut.ee/koolitus

 

Kontaktisikud valdkondades

Igas valdkonnas ja struktuuriüksuses on kontaktisikud, kellelt saab küsida nõu ja täiendavat infot õppetöö kohta.

Ajaloo- ja arheoloogia instituut
Kaili Kaseorg-Cremona, 737 5651, kaili.kaseorg-cremona@ut.ee

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut
Andrea Nagy, 737 5423, andrea.nagy@ut.ee
Ülle Niin, 737 5227, ylle.niin@ut.ee

Filosoofia ja semiootika instituut
Ruth Jürjo, 737 5314, ruth.jurjo@ut.ee

Kultuuriteaduste instituut
Aivi Reimand, 737 5219, aivi.reimand@ut.ee

Usuteaduskond
Angela Aav, 737 5300, angela.aav@ut.ee

Maailma keelte ja kultuuride kolledž
Kätlin Lehiste, 737 5358, katlin.lehiste@ut.ee

Viljandi kultuuriakadeemia
Katrin Tambet, 435 5260, katrin.tambet@ut.ee
Kristine Liiva, 514 5843, kristine.liiva@ut.ee

Haridusteaduste instituut
Haridusinnovatsiooni keskus
Anne Raam, 737 6445, anne.raam@ut.ee

Johan Skytte poliitikauuringute instituut
Kristel Birgit Potsepp, kristel.birgit.potsepp@ut.ee

Majandusteaduskond
Karin Liikane, 737 6606, karin.liikane@ut.ee

Psühholoogia instituut
Kertu Ird, 737 5903, kertu.ird@ut.ee

Õigusteaduskond
Mari-Liis Lipstok, 737 6061, mari-liis.lipstok@ut.ee
Tartus: Aive Suik, 737 5386, aive.suik@ut.ee
Tallinnas: Merle Ojasalu, 627 1874, merle.ojasalu@ut.ee

Ühiskonnateaduste instituut
Regina Lapp, 737 6596, regina.lapp@ut.ee

Pärnu kolledž
Kristel Teearu, 445 0546, kristel.teearu@ut.ee

Täiendusõppest sotsiaalteaduste valdkonnas täpsemalt SIIN.

Kliinilise meditsiini instituut
Täienduskeskus, 731 8109, taiendus@med.ut.ee
Kadri Suija, juhataja, 731 9215, kadri.suija@ut.ee
Virve Einpaul, virve.einpaul@ut.ee
Marika Rosenthal, marika.rosenthal@ut.ee

Farmaatsia instituut
Urve Paaver, 737 5282, urve.paaver@ut.ee
 
Hambaarstiteaduse instituut
Ülle Voog-Oras, 731 9483, ulle.voog-oras@ut.ee
 
Peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
Õendusteaduste õppetooli täiendusõpe
Ede Kärner, 737 4181, ede.karner@ut.ee

Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
Margit Mägimets, margit.magimets@ut.ee
Treenerite täienduskoolitus
Rasmus Pind, rasmus.pind@ut.ee

Täiendusõppest meditsiiniteaduste valdkonnas täpsemalt SIIN.

Arvutiteaduse instituut
Jaanika Seli, 737 6426, jaanika.seli@ut.ee

Füüsika instituut
Galina Posmetuhhova, 737 5523, galina.posmetuhhova@ut.ee
Koolifüüsika keskus
Kaido Reivelt, 737 4623, kaido.reivelt@ut.ee

Keemia instituut
Urve Soonets, 737 5235, urve.soonets@ut.ee

Matemaatika ja statistika instituut
Kelli Kalda, 737 5453, kelli.kalda@ut.ee

Molekulaar- ja rakubioloogia instituut
Janika Vana, 737 5027, janika.vana@ut.ee

Tehnoloogiainstituut
Anneli Schön, 737 5043, anneli.schon@ut.ee

Ökoloogia ja maateaduste instituut
Margret Sisask, 737 5835, margret.sisask@ut.ee
Loodusteadusliku hariduse keskus
Moonika Teppo, 737 5082, moonika.teppo@ut.ee

Natalia Nekrassova, 737 5581, natalia.nekrassova@ut.ee

Teaduskoolist täpsemalt SIIN.

Infolisti kaudu saad teavet algavatest koolitustest

Meie kogukonda on oodatud täiendusõppe huvilised

Sobiva koolituse leidmisel aitavad sind täiendusõppe spetsialistid

#täiendusõpe

courses

courses
Jaga
24.05.2022
#täiendusõpe
Pusle

Tartu Ülikool pakub sügisest taas mikrokraadiprogramme

Jaga
23.05.2022
#täiendusõpe
Väärikate ülikooli osaleja konspekteerimas

Tartu Ülikooli väärikate ülikooli lõpetas tänavu üle 2000 õppija

Jaga
20.05.2022