Skip to main content

Elukestva õppe keskus

Elukestva õppe keskuse eesmärk on täiendus- ja e-õppe korraldamine, koordineerimine ja arendamine ning elukestva õppega seotud teenuste pakkumine ülikoolile ja ühiskonnale.

Sobiva koolituse leidmisel ja kokkupanemisel on abiks täiendusõppe spetsialistid elukestva õppe keskuses.

Täiendusõppe kontaktisikud:

Tiia Ristolainen
elukestva õppe keskuse juhataja
501 5584, 737 6203, tiia.ristolainen@ut.ee

Ülle Kesli
täiendusõppe peaspetsialist
502 6213, 737 6213, ulle.kesli@ut.ee

Margit Tago
täiendusõppe peaspetsialist
737 5804, margit.tago@ut.ee

Esta Pilt
täiendusõppe programmijuht (e-täiendusõpe, suve- ja talveülikool)
522 8028, 737 5560, esta.pilt@ut.ee

E-õppe kontaktisikud:

Lehti Pilt
haridustehnoloogia peaspetsialist
5342 2506, 737 6306, lehti.pilt@ut.ee

Diana Lõvi
õppedisainer (sotsiaalteaduste valdkond)
5886 5732, 737 6603, diana.lovi@ut.ee

Marge Kusmin
õppedisainer (sotsiaalteaduste valdkond)
5660 4509, 737 6604, marge.kusmin@ut.ee

Triin Marandi
õppedisainer (meditsiiniteaduste valdkond)
737 6268, triin.marandi@ut.ee

Marju Piir
õppedisainer (humanitaarteaduste ja kunstide valdkond)
737 6204, marju.piir@ut.ee

Ly Sõõrd
õppedisainer (loodus- ja täppisteaduste valdkond)
5336 5363, 737 6608, ly.soord@ut.ee

Kait Krull
veebiarendaja
737 6601, kait.krull@ut.ee

Mart Noorkõiv
audiovisuaalõppe spetsialist
737 6609, mart.noorkoiv@ut.ee

Tallinna esinduse kontaktisik:

Ene Teemäe
TÜ Tallinna esindaja
5305 7310, 737 6600, ene.teemae@ut.ee

Aadress: Ülikooli 18, ruumid 234-243, 50090 Tartu, Eesti. Asukoht kaardil.
Telefon: (+372) 737 5804
E-post: taiendusope@ut.ee, eope@ut.ee
Veeb: ut.ee/koolitus

Jaga
18.01.2022
#täiendusõpe
moocid, vaba juurdepääsuga kursused

MOOCs

Jaga
11.01.2022
#õppimine #rahvusvaheline #täiendusõpe #teadus
Erasmus üleilmne
Jaga
22.12.2021