Foto:
Mariana Tulf

Ajakirjanikule

Ülikooli kommunikatsioonispetsialistid aitavad sul leida vastused küsimustele, mis puudutavad ülikooli õppe- ja teadustegevust ning haldusteemasid.

 

Ülikooli pressinõunik

Sandra Sommer
737 5681, 5307 7820
avalik@ut.ee

Kontaktid akadeemilistes struktuurides, tugiüksustes ja ülikooli asutustes:

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna kommunikatsiooni- ja turundusjuht Sander Mändoja, 737 6148, 5697 3176, sander.mandoja@ut.ee 

Sotsiaalteaduste valdkonna turunduse ja kommunikatsiooni peaspetsialist Marleen Otsus, 737 5952, marleen.otsus@ut.ee

  • haridusteaduste instituudi
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituudi
  • majandusteaduskonna
    • turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Andres Vaher, 737 6331, 5558 7359, andres.vaher@ut.ee 
    • visuaalmeedia ja kommunikatsiooni peaspetsialist Martti Reinet, 737 6331, martti.reinet@ut.ee
  • psühholoogia instituudi administratiivjuht Kertu Saar, 737 5904, kertu.saar@ut.ee
  • õigusteaduskonna turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Laura Kiili, 737 6040, laura.kiili@ut.ee
  • ühiskonnateaduste instituudi kommunikatsioonispetsialist Kadri Martin, kadri.martin@ut.ee
  • Narva kolledži kommunikatsioonijuht Kaja Karo, 740 1923, 505 3468, kaja.karo@ut.ee
  • Pärnu kolledži turundusspetsialist Sandra Peegel, 5451 0113, sandra.peegel@ut.ee
 

Meditsiiniteaduste valdkonna kommunikatsioonispetsialist Alice Lokk, 737 5320, 5854 5081, alice.lokk@ut.ee.

Meditsiiniteaduste valdkonna turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Mari-Liis Timmotalo, 737 5329, 5323 3683, mari-liis.timmotalo@ut.ee.

 

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna turundus- ja kommunikatsioonijuht Imbi Rauk, 737 5811, 518 9836, imbi.rauk@ut.ee

  • arvutiteaduse instituudi
    • turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Henry Narits, 737 5469, 5330 0980, henry.narits@ut.ee
    • turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Marianne Liiv, 737 5468, 525 9009, marianne.liiv@ut.ee
  • keemia instituudi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Sven Paulus, 5890 9654, sven.paulus@ut.ee
  • matemaatika ja statistika instituudi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Indra Suvi, 5904 7569, indra.suvi@ut.ee
  • molekulaar-ja rakubioloogia instituudi 
  • Tartu observatooriumi kommunikatsioonijuht Marja-Liisa Plats, 737 4500, marja-liisa.plats@ut.ee
  • tehnoloogiainstituudi
    • turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Teve Rajamets, 737 4840, 5624 9014, teve.rajamets@ut.ee
    • Delta X koordinaator ja kommunikatsioonijuht Mariana Kukk, 737 6360, mariana.kukk@ut.ee
  • ökoloogia ja maateaduste instituudi kommunikatsioonijuht Marko Mägi, 737 5892, 520 7589, marko.magi@ut.ee
  • genoomika instituudi
  • rektoraadi büroo kommunikatsiooninõunik Mari-Liis Pintson, 5866 8677, 737 5603, mari-liis.pintson@ut.ee
  • üliõpilasesinduse turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Kristin Randla, kristin.randla@ut.ee
  • õppeosakonna turunduse ja kommunikatsiooni peaspetsialist Lilian Alice Laanepere, 737 6209, 5819 7917, lilian.alice.laanepere@ut.ee
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Aitel Käpp, 737 6531, 508 6478, aitel.kapp@ut.ee
  • rahvusvahelise koostöö ja protokolli osakonna
 
  • teaduskooli kommunikatsiooni ja turunduse spetsialist Jonas Erik Laane, 737 5584, 5340 0789, jonas.erik.laane@ut.ee
  • raamatukogu kommunikatsioonijuht Herdis Olmaru, 737 5749, herdis.olmaru@ut.ee
  • muuseumi kommunikatsioonispetsialist Ele Loonde, 737 6074, ele.loonde@ut.ee
  • loodusmuuseumi ja botaanikaaia turundus- ja kommunikatsioonijuht Silvia Luik, 5193 9339, silvia.luik@ut.ee
  • Startup Labi kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist Kristian Kutsar, 737 4817, kristian.kutsar@ut.ee
  • akadeemilise spordiklubi turundus- ja kommunikatsioon, Ivo Hunt, 5625 8897, ivo.hunt@ut.ee
 

Uurimisprojektid Eesti Teaduse Infosüsteemis

Ülikool numbrites

Pressiteated ja uudised

Ülikooli foto- ja videoportaal

#ülikoolist
Telefoniga helistamine

Ülikooli lauatelefoninumbritele helistamisel võib esineda häireid

28.09.2022
#ülikoolist
Tartu Ülikooli peahoone suvel lippudega vaade paremalt küljelt

1. oktoobrini saab kandideerida Tartu Ülikooli väliseesti külalisprofessori stipendiumile

20.09.2022
#ülikoolist
Maarjavälja haljasala ideekonkursi võidutöö „Kasvus“

Maarjavälja tühermaast saab teadlaste mänguplats

19.09.2022