Foto:
Mariana Tulf

Ajakirjanikule

Ülikooli kommunikatsioonispetsialistid aitavad sul leida vastused küsimustele, mis puudutavad ülikooli õppe- ja teadustegevust ning haldusteemasid.

 

Ülikooli kommunikatsioonitalitus

+372 737 5681

Palume meediapäringud saata aadressile:
avalik@ut.ee

Kontaktisikud ülikooli üksustes ja asutustes:

Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna kommunikatsiooni- ja turundusjuht Sander Mändoja, 737 6148, 5697 3176, sander.mandoja@ut.ee 

Sotsiaalteaduste valdkonna turunduse ja kommunikatsiooni peaspetsialist Laura Kiili, 737 5952, laura.kiili@ut.ee

  • haridusteaduste instituudi
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituudi
  • majandusteaduskonna
    • turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Andres Vaher, 737 6331, 5558 7359, andres.vaher@ut.ee 
    • visuaalmeedia ja kommunikatsiooni peaspetsialist Martti Reinet, 737 6331, martti.reinet@ut.ee
  • psühholoogia instituudi administratiivjuht Kertu Saar, 737 5904, kertu.saar@ut.ee
  • õigusteaduskonnal hetkel turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti ei ole, võtke ühendust valdkonna turunduse ja kommunikatsiooni peaspetsialistiga (Laura Kiili, laura.kiili@ut.ee)
  • ühiskonnateaduste instituudi kommunikatsioonispetsialist Kadri Martin, kadri.martin@ut.ee
  • Narva kolledži kommunikatsioonijuht Kaja Karo, 740 1923, 505 3468, kaja.karo@ut.ee
  • Pärnu kolledži turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Birgit Tuulemäe, 521 7846, birgit.tuulemae@ut.ee

Meditsiiniteaduste valdkonna kommunikatsioonispetsialist Alice Lokk, 737 5320, 5854 5081, alice.lokk@ut.ee.

Meditsiiniteaduste valdkonna turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Mari-Liis Timmotalo, 737 5329, 5323 3683, mari-liis.timmotalo@ut.ee.

 

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna turundus- ja kommunikatsioonijuht Imbi Rauk, 737 5811, 518 9836, imbi.rauk@ut.ee

  • arvutiteaduse instituudi
    • turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Henry Narits, 737 5469, 5330 0980, henry.narits@ut.ee
    • turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Marianne Liiv, 737 5468, 525 9009, marianne.liiv@ut.ee
  • keemia instituudi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Sven Paulus, 5890 9654, sven.paulus@ut.ee
  • matemaatika ja statistika instituudi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Madis Uljam Teuli, madis.uljam.teuli@ut.ee ja Oskar Soop, oskar.soop@ut.ee
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituudi 
  • Tartu observatooriumi kommunikatsioonijuht Marja-Liisa Plats, 737 4500, marja-liisa.plats@ut.ee
  • tehnoloogiainstituudi
    • turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Teve Rajamets, 737 4840, 5624 9014, teve.rajamets@ut.ee
    • Delta X-i koordinaator ja kommunikatsioonijuht Mariana Kukk, 737 6360, mariana.kukk@ut.ee
  • ökoloogia ja maateaduste instituudi kommunikatsioonijuht Marko Mägi, 737 5892, 520 7589, marko.magi@ut.ee
  • genoomika instituudi kommunikatsioonispetsialist Karoliina Kruusmaa, 5908 1717, 5908 1717, karoliina.kruusmaa@ut.ee
  • rektoraadi büroo kommunikatsiooninõunik Mari-Liis Pintson, 5866 8677, 737 5603, mari-liis.pintson@ut.ee
  • üliõpilasesinduse turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Kristin Randla, kristin.randla@ut.ee
  • õppeosakonna turunduse ja kommunikatsiooni peaspetsialist Lilian Alice Laanepere, 737 6209, 5819 7917, lilian.alice.laanepere@ut.ee
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Aitel Käpp, 737 6531, 508 6478, aitel.kapp@ut.ee
  • rahvusvahelise koostöö ja protokolli osakonna
 
  • teaduskooli kommunikatsiooni ja turunduse spetsialist Jonas Erik Laane, 737 5584, 5340 0789, jonas.erik.laane@ut.ee
  • raamatukogu kommunikatsioonijuht Herdis Olmaru, 737 5749, herdis.olmaru@ut.ee
  • muuseumi kommunikatsiooniosakonna juhataja Külli Lupkin, 737 6074, kulli.lupkin@ut.ee
  • loodusmuuseumi ja botaanikaaia turundus- ja kommunikatsioonijuht Silvia Luik, 5193 9339, silvia.luik@ut.ee
  • Startup Labi kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist Kristian Kutsar, 737 4817, kristian.kutsar@ut.ee
  • akadeemilise spordiklubi turundus ja kommunikatsioon: Ivo Hunt, 5625 8897, ivo.hunt@ut.ee
 

Uurimisprojektid Eesti Teaduse Infosüsteemis

Ülikool arvudes

Pressiteated ja uudised

Ülikooli foto- ja videoportaal

#ühiskonnale #ülikoolist

Eesti Vabariigi 105. aastapäeva kontsertaktus

23. veebruaril kell 12 toimub Tartu Ülikooli aulas Eesti Vabariigi 105. aastapäeva kontsertaktus.
#ülikoolist

Tartu Ülikooli keskkonnatervishoiu professori Hans Orru inauguratsiooniloeng

21. veebruaril kell 16.15 toimub Tartu Ülikooli aulas Tartu Ülikooli keskkonnatervishoiu professori Hans Orru inauguratsiooniloeng „Kuidas keskkond meie tervist mõjutab“
#ühiskonnale #ülikoolist
Tartu Ülikooli peahoone sambad

Ülikoolide nõukogud: kõrghariduse alarahastamine ohustab meie demokraatiat ja julgeolekut