Skip to main content

Eesti suurim valik täienduskoolitusi

Tartu Ülikool on Eesti suurim täiendusõppe pakkuja. 2021. aastal osales ülikooli kursustel üle 41 000 täiendusõppija. Pakume mitmekesiseid täiendusõppe võimalusi: avatud registreerimisega kursusi kõikidele huvilistele enesearendamiseks, eri- või ametialase pädevuse suurendamiseks; tellimuskoolitusi organisatsioonidele; suve- ja talveülikooli kursusi; e-kursusi, sh MOOCe; mikrokraadiprogramme; üksikuid tasemeõppeaineid; loengu- ja seminaride sarju jms üle Eesti. Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Leia sobiv koolitus

Täiendusõppijale

Tellimuskoolitused organisatsioonile

Lähiajal algavad koolitused

Oleme koolituspartnerina

KOOSTÖÖLE SUUNATUD. Lähtume tellija vajadustest ja loome koolitus- ja arenguprogrammid koostöös. TERVIKLAHENDUSI PAKKUV. Korraldame koolitusi oma kompetentsusvaldkondades, lõimides täiendusõpet, e-õpet, uuringuid ja konsultatsioone. DIGIVÕIMEKAS. Arendame e-õpet ja koolitajate digipädevusi. Pakume õpihuvilistele tasuta vaba juurdepääsuga e-kursusi ehk MOOCe. TEADUSPÕHINE. Kombineerime uusimat teadmust ülikoolist ja praktikute häid kogemusi. KOGENUD JA KOMPETENTNE. Meil on kogenud koolitajad, parimad praktikud, professionaalsed programmijuhid ja tugisüsteemid.

Teaduskool

Mikrokraadiprogrammid

Väärikate ülikool

#täiendusõpe
suveülikool, Tartu Ülikooli suveülikool

Suveülikool

Jaga
10.09.2021
#täiendusõpe
e-täiendusõpe, e-õpe
Jaga
14.09.2021
#täiendusõpe
Üliõpilane

MOOCid/MOOCs

Jaga
11.01.2022
#ettevõtlus #täiendusõpe
Tartu Ülikooli üliõpilased

Tasuta koolitused ettevõtete töötajatele

Jaga
10.09.2021

Aksel Ers, Enefit Solutionsi personalipartner:

„Meie ettevõte kui õppiv organisatsioon pühendab suurt tähelepanu juhtide juhtimisteadmiste ja -oskuste kvaliteedile. Juhtide järelkasvu pingi pikkus näitab piltlikult organisatsiooni tugevust olla valmis homseteks väljakutseteks, ning selleks neid hea partneri Tartu Ülikooli abiga koolitamegi.“

Täiendusõppe kontaktisikud elukestva õppe keskuses ja valdkondades

Infolisti kaudu saad teavet algavatest koolitustest