Suur vilistlaste kokkutulek „Tagasi ülikooli“

Meid on palju!

Tartu Ülikoolil on ligikaudu 100 000 vilistlast üle maailma. Lisaks lõpudiplomile võtab iga vilistlane siit kaasa ülikooli vaimsuse, väärtused ja elukestva õppe hoiaku. Eesti suurima vilistlaskonnaga ülikoolina on meil privileeg ja kohustus aidata üheskoos kaasa teaduspõhise, jätkusuutliku ning haridust väärtustava ühiskonna edendamisele.

Vilistlaste nimekirjad

Vilistlasuuringud

Vilistlaselt ülikoolile

Vilistlastel on kaalukas osa ülikooli tuleviku ja siin antava hariduse kujundamisel. Seepärast julgustame kõiki lõpetanuid ülikooli ja üliõpilaste õppe arendamisel aktiivselt kaasa lööma. Selleks on hulk võimalusi: tule mentoriks, toeta teadus- või õppetööd, kaasa ettevõtlusesse tippteadlasi, kutsu üliõpilane praktikale või paku talle töökohta. Ülikool on sulle tänulik.

Mentorlusprogramm

Toeta üliõpilasi stipendiumifondide kaudu

Paku praktika- või töökohta

Ülikoolilt vilistlasele

Ülikooliuks on sulle alati avatud! Elukestev õpe hoiab inimest loova ja ettevõtlikuna ning kasvatab valmisolekut saada hakkama töö muutliku olemusega. Oled oodatud täiendama end koolitustel, kursustel või mikrokraadiprogrammides. Suure haridus- ja teadusorganisatsioonina otsime sageli uusi kolleege nii akadeemilistele kui ka mitteakadeemilistele töökohtadele.

Väärikad kingitused igaks tähtpäevaks

Vilistlaste uudiskiri toob ülikoolis toimuva sinuni

Tartu Ülikool on hinnatud tööandja

Elukestev õpe annab karjäärile hoogu

Sinu lugu loeb

Kas Tartu Ülikool on mõjutanud sinu elukäiku nii, et sooviksid oma lugu jutustada ka teistele? Tahaksid ehk avaldada arvamust mõnel päevakajalisel teemal või on sul ülikoolipere liikmetele erialaseid soovitusi? Vilistlaste ajaveebis saad jagada oma mõtteid ning näidata, milliseid uksi on Tartu Ülikoolist saadud haridus sinu teekonnal avanud. Saada oma lugu e-posti aadressil vilistlane@ut.ee.

Loe teiste vilistlaste lugusid vilistlaste ajaveebis