Hargettevõtete programm

Tartu Ülikool pakub oma teadlastele ja üliõpilastele kuni 10 000 euro väärtuses teadusmahuka ettevõtte arendamise programmi.

Programm koosneb kuuekuulistest etappidest ja kestab kuni kolm aastat. Selle aja jooksul aitavad tempot hoida ja ettevõtte arenguga edasi liikuda mentorid eri valdkondadest.

Programmist saad:

  • Koolitused
  • Ärimentorid
  • Laborite ressursid
  • Intellektuaalomandi hindamine
  • Turundus
  • Rahastusvõimalused

Keda me programmi ootame?

Ootame programmis osalema Tartu Ülikooli teadlaseid, töötajaid ja üliõpilasi, kellel on idee teadusmahuka rakenduse või kiiresti laiendatava äri kohta.

Pärast programmi läbimist saab alustada edukat tegevust turul või jätkata ettevõtte arendamist mõnes paljudest Tartu või muu Eesti inkubaatoritest. Meil on partlerlussuhted enamike inkubatsioonitegevust pakkuvate asutustega ning me saame kaasa aidata programmidesse kandideerimisel.

NB! 2022 sügisel ootame avaldusi kuni 18. septembrini.

 

KANDIDEERI PROGRAMMI

Programm aitab enda äriidee läbi mõelda, õigete inimestega kokku viia, pitchimist harjuta ja saada potentsiaalselt ka esimene rahastus oma visiooni ellu viimiseks. 

Hargettevõtete programm viis mind kokku oma ala tippspetsialistidega, kellele enda äriideed tutvustada, mõtteid vahetada, äriideed edasi arendada ning koostööd teha. Võimalik, et nad oleksid mind ka otse pöördudes jutule võtnud, kuid programmi liikmelisus tegi selle kindlasti palju lihtsamaks ning lõi vajaliku usaldusväärsuse.

Pärtel Poopuu (Prudens OÜ), programmi vilistlane

Hargettevõtete programmi blogi

Programmi ürituste kalender

Programmis osalejad

Programmi mentorid

Hargettevõtted on aktiivsed ülikooli partnerid

Tartu Ülikooli hargettevõte on äriühing, mis kokkuleppel ülikooliga soovib esile tuua oma seost ülikooliga äritegevuse arendamiseks ning mille asutajateks ja/või osanikeks on ülikooli haldusettevõte  ja/või selle TÜ töötajad/üliõpilased ja mis kasutab oma tegevuses ülikooli intellektuaalset kapitali ja/või infrastruktuuri. Intellektuaalse kapitalina käsitletakse teadmisi, informatsiooni, intellektuaalset omandit, kogemusi jms. 

Hargettevõtteks võib saada iga ettevõte, mis neile kriteeriumitele vastab. See annab ettevõttele võimaluse kasutada ülikooli kaubamärki ja tõsta enda toodete ja teenuste usaldusväärsust viitega teaduspõhisusele. 

Soovime oma hargettevõtetelt aktiivset partnerlust, mille sisuks on lisaks jagatud teadmistele ka ülikooli põhitegevusi - õpet ja teadust - toetavad tegevused. Koostöö sujumiseks anname igale hargettevõttele ülikooli poolt kliendihalduri, kes aitab ettevõtte ja ülikooli soove ühildada.

Meie hargettevõtete käive on üle 50 miljoni euro

Kandideerimise lõpuni jäänud
#ettevõtlus
Innovatsiooniliidrite klubi

Innovatsiooniliidrite klubi avaüritus "Tehnoloogia arendamine ja teaduse rakendamine - ettevõtete kogemus"

22.09.2022
#ettevõtlus #ülikoolist
Tehnoloogiainstituut.jpg

Otsime tehnoloogiainstituuti ettevõtlussuhete koordinaatorit

19.09.2022
#ettevõtlus
Ideede arenduslaager

Tervisetehnoloogia teaduskiirendi ideede arenduslaager Tartus

07.09.2022