Liitu ülikooliperega

Tartu Ülikool on üle 4 000 töötaja ning 14 000 üliõpilasega Eesti suurim ja vanim akadeemilise elu keskus. Ülikoolilinna miljöö ning hea töö- ja elukeskkond on toonud siia tippteadlasi ja -spetsialiste ligi 400 aastat. Tule liitu Sinagi ülikooliperega!

Tutvu ülikooliga

Mis meile oluline on?

Mida oma töötajatele pakume?

Keda võib leida kuue samba tagant?

Meid on palju ja me oleme kõik erinevad - erinevast soost ja rahvusest, erineva vanuse ja staažiga, erinevate kogemuste ja oskustega. Sul on võimalus lugeda meie töötajate lugusid - kas ülikoolis töötamine võib olla mänguline, kes on arheokeemik, miks tullakse ülikooli tagasi, mida pakub akadeemilisel positsioonil töötamine ja palju muud.

Meie inimeste lood

Keda enda juurde ootame?

Ootame ülikooliperega liituma nii akadeemilisi töötajaid kui ka tugitöötajaid ja juhte. Akadeemiliste ja tugitöötajate osakaal jaguneb enam-vähem pooleks ning välistöötajaid on meil 12% kogu töötajaskonnast. Hindame oma organisatsioonis töötajaskonna mitmekesisust ning julgustame kandideerima ametikohtadele kõiki inimesi, sõltumata soost või mistahes muudest tunnustest. Tutvu ülikooli tööpakkumistega, meie ootame Sind!

Tugitöötajate ja juhtide konkursid

Akadeemiliste töötajate konkursid

dokumendimapp

Akadeemilistele ametikohtadele kandideerimiseks vajalikud dokumendid ja õigusaktid

Seminar Tartu Ülikoolis

Akadeemiliste töötajate karjäärimudel

kontakt

Kontakt