Tutvu Tartu Ülikooliga enne õpingute algust

Gümnaasiumi lõpp ja edasise haridustee algus on noore inimese elus tihtipeale põnev, aga ka küsimusterohke aeg. Soovime Sind toetada vastuste otsimise teekonnal ja aidata leida meelepärane eriala. Selleks oleme siia kogunud kõik viisid, kuidas Tartu Ülikooliga enne õpingute algust tutvuda. 

Kuidas valida eriala?

Kuidas leida sobiv eriala ja mille põhjal teha valikuid? Otsust mõjutavaid tegureid on terve hulk ja endale sobivaima leidmine ei pruugi alati olla lihtne.

Vaata õppekavasid ja vastuvõtutingimusi

Ülikoolielu tutvustav blogi

Mida saab Tartu Ülikoolis õppida?

Tulevase tudengi jaoks tähtsad üritused

Õppeaasta jooksul korraldame mitmeid üritusi, kus räägime ülikooli astumisest ja erialavaliku tegemisest ning jagame nõuandeid edukaks kandideerimiseks.

Kõrghariduspäev „Õpi Tartus!“

Lahtiste uste päev

Osale Tartu Ülikooli teaduskooli tegevustes

Teaduskool pakub ülikooliks valmistumiseks mitmeid võimalusi. Õpilasena saad osaleda e-kursustel, olümpiaadidel, ainevõistlustel ja Tartu Ülikooli tudengite poolt juhendatud õppetöös.

Tartu Ülikool pakub võimekatele esmakursuslastele praktilisi lisaõpivõimalusi

Tutvu teaduskooli võimalustega

Uuri põnevaid e-kursuseid

Tartu Ülikooli teaduskoolis avastad endas geeniuse

Liitu bakalaureuseõppe infokirjaga

Hoia end kursis sisseastumisinfo, tähtsate kuupäevade ning huvitavate projektide ja üritustega. Infokirjas saadame sulle tähtsat teavet sisseastumise kohta ja kutsume sind ägedatele üritustele, mis on mõeldud ülikooli astujatele, näiteks „Õpi Tartus!“ ja lahtiste uste päev.

Infokirjaga liitumine

Liitu magistriõppe infokirjaga

Hoia end kursis sisseastumisinfo, tähtsate kuupäevade ning huvitavate projektide ja üritustega. Infokirjas saadame sulle tähtsat teavet sisseastumise kohta ja kutsume sind inspireerivatele üritustele, mis on mõeldud ülikooli astujatele, näiteks „Õpi Tartus!“ ja lahtiste uste päev.

Infokirjaga liitumine
teenusedisainipäev

Tule 1. juunil teenusedisaini päevale

Foto on dekoratiivne

Tartu Ülikooli päev Narvas

Infotund: teenuste disain ja juhtimine

INFOTUND: Teenuste disain ja juhtimine