Targa majanduse kiirendi

Tartu Ülikool on partneriks nii avalikule kui ka erasektorile, aidates eksperditeadmiste ja teaduspõhiste lahendustega kaasa Eesti ühiskonna ja majanduse arengule.

Võta meiega ühendust
#ettevõtlus #koostöö #uudis
11. juunil külastasid Tartu Ülikooli SEB Eesti ja Baltikumi esindajad. Kohtumisel rektor Toomas Asseri, arendusprorektor Tõnu Esko, finantsjuht Kalle Heina ja ettevõtlusjuht Mihkel Tammoga tõdeti, et mõlemal poolel on huvi pikaajalist sisukat koostööd edasi arendada.
12.06.2024
#ettevõtlus #uudis
Tartu Ülikooli hargettevõte GaltTec OÜ võitis idu- ja tehnoloogiaettevõtete konverentsi Latitude59 välkkõnevõistlusel 100 000-eurose investeeringu.
03.06.2024
#ettevõtlus #koostöö #uudis
14.–16. maini külastas Tartut ja Tartu Ülikooli Jaapanist Yamaguchist pärit delegatsioon, et õppida Tartu Ülikooli kogemustest peagi Yamaguchi Ülikooli juurde loodava tervisetehnoloogiate innovatsioonikompleksi rajamiseks. Samuti arutati koostöövõimalusi tervisetehnoloogia arendamiseks ja üliõpilasvahetuse alustamiseks.
17.05.2024
#ettevõtlus #uudis
Tartu Ülikooli arvutiteadlaste koostöö vähktõve diagnoosimise rakenduse arendamisel saab ülikooli investeerimisettevõtte UniTartu Ventures kaudu uue hoo.
24.05.2024

Oleme Baltimaade suurim arenduspartner ettevõtetele ja avalikule sektorile

Uus innovatsioonilaine algab ülikoolidest

Meie vilistlased on Eesti edukaimad idufirmade asutajad

Partnerlus innovatsiooni toetavas ökosüsteemis

Kestliku arengu eesmärkide rakendamiseks, ettevõtete lisandväärtuse suurendamiseks ning uute teadusmahukate ettevõtete tekkele ja arengule kaasaaitamiseks edendame Eesti ettevõtjatele olulisi teadussuundi, soodustades tippteadlaste koostööd ettevõtjatega ning uusettevõtluse arengut.

Vii oma teadusavastus ühiskonda

Oleme Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi partner