Skip to main content
Sõna jõust (info)lahingutes
Tartu Ülikooli semiootika teadur ja professor Peeter Tulviste mälestusfondi preemia tänavune laureaat Mari-Liis Madisson kirjutab ülikooli ajakirja aprillinumbris sõna jõust (info)lahingutes. Sõ…
Jaga
04.05.2022

Rahvusvahelisel konverentsil Tartus kõnelevad mainekad eksperdid valeinfo levitamise ohust demokraatiale

Reedel, 20. mail toimub Tartus rahvusvaheline konverents „Disinformation in the digital age. Effects on democracy, state and society“, kus mainekad maailma tippeksperdid räägivad valeinfo levitamise …
Jaga
17.05.2022

Suurim valik erialasid ja täienduskoolitusi Eestis

Tartu Ülikoolis on võimalik valida rohkem kui 160 õppekava ja 1200 täienduskoolituse vahel. Ülikooli arendav ja rahvusvaheline õpikeskkond, tippteadlaste juhendatud kraadiõpe ja paindlikud õppimisvõimalused loovad sulle tingimused kõrgelt hinnatud hariduse ja vajalike tulevikuoskuste omandamiseks.

Tutvu õpivõimalustega

Bakalaureuse- ja magistriõpe

Doktoriõpe

Mõjukas teaduskeskus

Pakume teaduspõhiseid lahendusi üleilmsetele sõlmprobleemidele, aitame oma teadmiste ning oskustega edendada Eesti ühiskonda ja majandust. Usume, et avatus ja rahvusvahelisus on uuendusmeelsuse ja uute ideede kasvulava.

Loe lähemalt

Tippteaduse keskus

Ettevõtete arenduspartner

Teaduspõhise ühiskonna kujundaja

Covid-19 uuringud ülikoolis

Eesti akadeemilise vaimsuse kants

Meil õpib rohkem kui 13 600 üliõpilast, töötab üle 3600 töötaja ja meil on ligi 100 000 vilistlast üle maailma. Usume, et nii ülikooli kui ka Eesti peamine vara on targad ja haritud inimesed. Oleme Eesti akadeemilise vaimsuse keskus ning hariduse ja teaduse arendaja kogu maailmas - Eesti suurim ja vanim ülikool aastast 1632.

Ülevaatlikult ülikoolist

Tartu Ülikooli lõpuaktused 2022