Teenused ja hanked

Akadeemiline kirjastamine

Tartu Ülikooli Kirjastus on Eesti suurim akadeemiline kirjastus. Me kirjastame raamatuid, raamatuseeriaid, teadusajakirju ja kõrgkoolide õppevahendeid väga paljudest erialavaldkondadest. Ehkki meie põhilised autorid on Tartu Ülikooli õppejõud ja teadlased, teeme koostööd ka Eesti teiste kõrgkoolide ja teadusasutustega. Samuti oleme avatud kirjastamispakkumistele väljastpoolt Eestit.

Kirjastamisel korraldame käsikirjade eelretsenseerimise, tõlketööd, keeletoimetamise, küljendamise, kujundamise ja trükkimise. Kokkuleppel tellija või autoriga maksame honorare ja korraldame raamatute levitamise.

Loe lähemalt

 

Kujundusgraafika ja trükiteenused

Tartu Ülikooli Kirjastus pakub õppe-, info- ja reklaammaterjalide kujundamist ning kiiret ja kvaliteetset digitrükiteenust. Kujunduse olemasolul on võimalik pisitrükis kätte saada juba samal päeval. Trükiseid saab teha nii suurtes kui ka väikestes kogustes, alates ühest eksemplarist. Suuremad plakatid-postrid prindime 1,3 m laiusega plotteril.

Loe lähemalt


Ruumid üritusteks

Tartu Ülikooli ruume on võimalik kasutada mitmesuguste ürituste, nt seminaride, koolituste või konverentside korraldamiseks. 

Loe lähemalt

 

Riigihanked ja vara müük

Tartu Ülikooli riigihankeid korraldatakse vastavalt Tartu Ülikooli rektori poolt kinnitatud hankekorrale ning Eesti Vabariigi riigihangete seadusele. Tartu Ülikooli väljakuulutatavad hanked avaldatakse Riigihangete registris. 

Loe lähemalt

#ülikoolist
Aktus

Järelevaadatav: rahvusülikooli 103. aastapäeva aktus

#ülikoolist
Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž

Piirkondlikud kolledžid kestliku maailmavaate kujundajatena

#ülikoolist
Renoveeritud aula

Ülikooli aula on saanud värske ilme ja moodsad tehnilised lahendused