Ukraina Maja heategevuslik kontsert ja laat

Laupäeval, 21. mail kl 11–17 kutsub Ukraina Maja kõiki heategevuslikule kontserdile ja laadale.

Nii Tartus juba varem elanud kui ka hiljuti sõjapõgenikena saabunud ukrainlased ühendavad oma jõud, et luua vähemalt üheks päevaks tõeline ukraina maja, kus pakutakse koduseid roogasid ja lauldakse. Kõik huvilised on väga oodatud!

Kavas:

• kogu päeva jooksul ukraina köök
  • kl 14 ukraina laulude kontsert sõjapõgenikena Tartusse tulnud ukrainlastelt
  • käsitöötooted meistritelt
  • tantsuetendus
  • Pallase ukraina laste kunstiklassi joonistuste näitusmüük
  • kl 12–16 töötuba lastele

Kogu kohviku müügitulu ja 50% käsitöö müügitulust kasutatakse Ukraina kõige pakilisemate humanitaarvajaduste katmiseks.

Üritus toimub Tartus aadressil Eha 41. Rohkem infot ürituse kohta on Ukraina Maja Facebooki lehel.

Luulenäitus Toomemäel

Luulenäituse "Aken Toomemäe poole" tõlked ja helifailid

28. ja 29. aprillil ning 6. mail toimub Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestri kontsert „Meistriklass: hariduslik retk klassikutega“.
Sarja „Kord ja kaos“ teine sümpoosion „Maailma tähendusest“ kujundus.

Sarja „Kord ja kaos“ teisel sümpoosionil keskenduti semiootikale