Tartu Ülikooli üritused täiskasvanud õppija nädalal

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"40452","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]2.-9. oktoobrini toimuval XII täiskasvanud õppija nädalal räägivad Tartu Ülikooli õppejõud enese tundmaõppimisest ja arendamisest, ettevõtjatele mõeldud koolitustest ning jõutreeningu põhimõtetest ja metoodikast.

Reedel, 2. oktoobril kell 14.00 algab filosoofiateaduskonna õppehoones (Lossi 3-112) kahepäevane koolitus "Enese arendamine: õppimine ja töökogemus". Koolitusel arendatakse õppijate võimet ja oskusi enda analüüsimiseks ja oma isikliku arengu kavandamiseks ning tutvustakse varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise (VÕTA) võimalusi.

Laupäeval, 3. oktoobril kell 14.00-16.00 viivad Tartu Ülikooli kinesioloogia ja biomehaanika labor ning psühholoog Lea Nagirnaja Tartu Kutsehariduskeskuse õppehoones (Kopli 1B - 214) läbi enese tundmaõppimise õpitoa, kus saab oma võimeid testida ning lihaste jõudu, toonust, biovoole ja liigeste liikuvust mõõta.

Teisipäeval, 6. oktoobril kell 17.00, pärast grupikoolitust "EAS-i koolitusosakute toetusmeede mikro- ja väikeettevõtetele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele" tutvustavad Tartu Ülikooli esindajad ettevõtjatele Tartu Kutsehariduskeskuse hoones (Kopli 1A - 220) ülikooli koolitusvõimalusi.

Kolmapäeval, 7. oktoobril kell 16.00-17.45 toimub Tartus spordiklubis Arctic (Anne 44a) praktiline loeng-seminar "Jõutreeningu põhimõtted ja metoodika", mille viib läbi Tartu Ülikooli lektor Peep Päll (MSc). Registreerumine tel 737 5560, või e-posti aadressil esta.pilt@ut.ee (Esta Pilt, Tartu Ülikooli täienduskoolituse programmijuht).

Täiskasvanud õppija nädal propageerib elukestvat õpet ja pöörab enam tähelepanu õppimisele ja arenemisele täiskasvanueas. Enamik üritusi on osalejatele tasuta. Nädalat koordineerib ETKA Andras koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Täiskasvanud õppija nädalast (TÕN) täpsemalt vaata www.andras.ee

TÕN nädala üritused Tartus ja Tartumaal

Lisainfo: Esta Pilt, täienduskoolituse programmijuht, tel 737 5560, esta.pilt@ut.ee

Marko Ojakivi