Partnerkõrgkoolid ja võrgustikud

Tartu Ülikoolil on sõlmitud lepinguid üliõpilasvahetuseks paljude partnerkoolide üle maailma. Lisaks osaleme neljas suures koostööprogrammis, mis võimaldab samuti välismaale õppimina suunduda pea kõikidesse maailmajagusesse. 

Huvi korral tasub kindlasti uurida infot otse partnerkooli kodulehelt ning võtta ühendust meie õpirände kooordinaatoriga, kes oskab jagada täpsemat infot kandideerimise kohta. Info koolide kohta, kuhu on just praegu võimalik kandideerida:

Hetkel käimasolevad konkursid

Partnerkõrgkoolid

Tartu Ülikoolil on üle sõlmitud koostöölepinguid üliõpilasvahetuseks üle kogu maailma. Hetkel toimub üliõpilasvahetus ligi 23 ülikooliga 9 erinevast riigist: Austraaliast, Gruusiast, Hiinast, Hongkongist, Jaapanis, Kanadast, Korea Vabariigist, Saksamaalt ja USA-st. Koostöölepingutega hõlmavad kõiki TÜ valdkondi ja institutsioone. Täpsemalt saate vaadata partnerkoole ja võimalusi sinna kandideerimiseks TÜ partnerkoolide alt.

Üliõpilasvahetus TÜ partnerülikoolidega

Teised koostööprogrammid

Lisaks osaleme Utrechti võrgustiku kaudu mitmetes programmides, mille raames on võimalik minna õppima Brasiiliasse, Austraaliasse ning Ameerika Ühendriikidesse. Meil on ka parterlepingud mitmete Šveitsi ülikoolidega läbi Šveitsi õpirände programmi. Õppimise tingimused ja kandideerimise info võib kooliti erineda, seega palun vaata täpsemaid detaile iga kooli või programmi alt eraldi. 

SEMP programmiga Šveitsi

AEN-iga Austraaliasse

Reari-RJ-ga Brasiiliasse

MAUI-ga Ameerika Ühendriikidesse

#õppimine
Tartu Ülikooli Sihtastuse diplom Foto Andres Tennus

Tartu Ülikooli Sihtasutus ootab üliõpilasi kevadsemestri stipendiumidele kandideerima

#koostöö #õppimine #rahvusvaheline
Elmar Gams

Kolme rektori stipendiumi konkursi võitis Tartu Ülikooli doktorant

#õppimine #ühiskonnale
Üliõpilased eesti keele tunnis

Eesti keeles suhtlema poole aastaga