Anna oma suvele sisu ja tule Tartu Ülikooli suveülikooli

Tänavu kahekümne teist aastat tähistav Tartu Ülikooli suveülikool ootab kõiki õpihuvilisi eri- või huvialaselt täiendama.

Tartu Ülikooli suveülikool on üks populaarsemaid ja oodatumaid suviseid täiendusõppe võimalusi Eestis. Seekord saab õppida kahekümne neljal täiendusõppekursusel Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Viljandis. Näiteks sportlased ja treenerid on oodatud tunnustatud koolitaja Aave Hannuse kursusele, kus räägitakse söömishäiretest. Teatri- ja kirjandushuvilised saavad külastada populaarset teatrietendust „Serafima+Bogdan“ ning analüüsida professor Anneli Saroga vaadatut. Kõik huvilised on oodatud Angela Jakobsoni koolitusele, et saada näpunäiteid, kuidas ennetada tööalast läbipõlemist. Hinnatud koolitaja Tõnu Lehtsaar keskendub sel suvel keeruliste isikutega suhtlemise õpetamisele.

Suveülikooli programmi kuuluvad ka traditsioonilised joonistamise ja maalimise koolitused ning raamatukoguhoidjate suveakadeemia. Möödunud aastate populaarsetest kursustest toimuvad ka tänavu „Kurbus või depressioon – kuidas aidata?“, „Suhtlemine keerulise isiksusega,“ ja „Kogemuslik õpe juhtidele: kolm coaching'u liiki“.

Esmakordselt pakume suveülikoolis kursusi „Praktiline küberturvalisus“, „Käitumuslik poliitikakujundamine: kuidas nügida suurema heaolu suunas?“, „Majanduslik toimetulek praktikas ja pere-eelarve koostamine“, „Värvid muutuvas ajas“ jmt.

Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Ülikooli täiendusõppe läbimist tõendav dokument.

Tutvuge suveülikooli koolitustega kodulehel.

Lisateave: Tiia Ristolainen, Tartu Ülikooli elukestva õppe keskuse juhataja, 501 5584, tiia.ristolainen@ut.ee