Foto:
Tartu Ülikool

Delta karjääripäev 2023

2. märtsil 2023 viiendat korda toimuv Delta karjääripäev toob ühe katuse alla kokku ettevõtted ja organisatsioonid ning erinevate erialade üliõpilased Deltast. Ettevõtted saavad oma tegemisi tutvustada ning tudengitel avaneb võimalus leida endale sobiv praktika- või töökoht.

Karjääripäev toimub messivormis, kus iga organisatsioon saab endale 3x3m suuruse pinna, mida enda näo järgi kujundada ja atraktiivseks muuta. Kasutada võib mitmesuguseid infomaterjale (bännerid, videod, brošüürid jms), luua eristuvaid lahendusi ning pakkuda üliõpilastele interaktiivseid tegevusi.

Lisaks võivad ettevõtted esineda kohapeal Delta karjääripäeva otsestuudios, kus vestluses päevajuhiga saab oma organisatsiooni praktika- ja karjäärivõimalustest rääkida. Otsestuudio jutuajamisi kantakse üle veebis ja spordiklubi ekraanidel ning stuudiokohtumiste salvestusi saab ka hiljem uuesti üle vaadata. 

Kõigi karjääripäeval osalevate organisatsioonide ja nende pakkumistega saab tutvuda ka veebis Worksupi keskkonnas, kus teave jääb üliõpilaste jaoks ka peale üritust kättesaadavaks.

Kui soovite oma organisatsiooniga Delta karjääripäeval osaleda, täitke palun registreerimisvorm hiljemalt 2. veebruariks. Küsimuste korral kirjutage deltakarjaaripaev@ut.ee. Lisateavet osalemise kohta leiab Delta keskuse kodulehelt. Kõikide osalevate ettevõtete nimed avalikustame pärast registreerimise lõppu. 

#ettevõtlus #kooliõpilasele #koostöö #õppimine
1938x1098

Kutse Delta X ärimudelite võistlusele!

#õppimine #teadus
raamatud

Doktoriõppe kavandamine ja läbimine

#õppimine #sisseastumine
tudengid

Doktoriõppe infoõhtu arvutiteaduse instituudis