Ülikool kutsub lahtiste uste päevale

Tartu Ülikool kutsub kõiki ülikoolieluga tutvuma lausa kahel päeval – 26. ja 27. oktoobril. Huvilisi ootavad infotunnid ja ekskursioonid õppehoonetesse, tudengite käekõrval saab külastada ka loenguid.

TÜ turundusspetsialist Kaisa Jõgi märkis, et sügiseste lahtiste uste päevade mõte on anda abiturientidele võimalus tutvuda Tartu Ülikooli õppimisvõimalustega juba enne riigieksamite osas valiku langetamist.

"Nii saavad koolilõpetajad aimu, mida üks või teine eriala endast kujutab ja kas see oleks nende jaoks parim valik või leidub midagi, mis ehk rohkem nende vajadustele ja ootustele vastab. Tudengitega vahetult suheldes peaks igale küsimusele ausa ja ammendava vastuse saama," ütles Jõgi.

Abituriendid saavad kuulata loenguid, erialade tutvustusi, külastada infotunde ning tutvuda õppehoonete ja laboritega.

26. ja 27. oktoobril on Tartu Ülikooli muuseumide külastamine kõigile tasuta.

TÜ raamatukogus toimub infotund 26. oktoobril algusega kell 15.

Rohkem infot ja täpne programm: www.ut.ee/lup

Lisainfo: Kaisa Jõgi, TÜ turundusspetsialist, tel 737 6271, 5346 7891, kaisa.jogi@ut.ee

Anneli Miljan
Tartu Ülikooli pressiesindaja