Autor:
Angelina Pjatkovskaja

Külasta ülikooli muuseume ning tule näitustele ja üritustele

Tartu Ülikool ei asu mitte ainult Tartu linnas, vaid ka sellest kaugemal Lõuna-Eestis.

Image
Viljandi koos pärimusmuusika kultuuriga võib olla alternatiivturismi sihtkoht nii kaugemalt tulijale kui kõnetada mõne huvitava teose või marsruudiga ka kohalikke. (autor: Marek Metslaid)
  • Tartu observatoorium Tõraveres on Tartu Ülikooli kosmosekeskus, mille põhiülesanne on teadus- ja arendustegevus. Observatoorium korraldab eelregistreerimise alusel ekskursioone, aktiivõpet ja koolitusi. Observatooriumi külastuskeskuses tutvustatakse kosmoseteaduse ja -tehnoloogia uusimaid saavutusi ning teadlase elukutset.

• Viljandi kultuuriakadeemias on seotud pärimus, ettevõtlikkus ja tänapäeva kultuur.

Ülikooli muuseumid ja külastuskeskused

Ülikooli näitused ja üritused