Üksikud ained tasemeõppekavadest

Ainet valides palume pöörata tähelepanu kontaktõppe (st auditoorse õppetöö) toimumisaegadele päeva- või  sessioonõppe õppevormis. Ülikooli õppekavadega on võimalik tutvuda sisseastumise lehel.

Kõik ained ei ole täiendusõppijatele avatud. Samuti ei ole võimalik ainekursust täiendusõppena võtta, kui aine õppimiseks pole läbitud vajalikke eeldusaineid või kui õppegrupp on täis vms.

Ainete õppimise eest tasumine toimub vastavas instituudis kehtiva ainepunkti hinna alusel. Õppetöö toimub koos tudengitega ja tunnistuse saamiseks tuleb aine läbida täies mahus (st täita kõik aine läbimiseks ette nähtud nõuded).

Igas struktuuriüksuses on kontaktisikud, kellelt saab küsida nõu ainete valikul ja täiendavat infot õppetöö korralduse kohta. Ka ainele registreerumine käib kontaktisikute kaudu.

Vaata, milliseid aineid on võimalik erinevate instituutide ainekavast võtta:

Ajaloo ja arheoloogia instituut
Kaili Kaseorg-Cremona, 737 5651, kaili.kaseorg-cremona@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut
Tiia Margus, 737 5221, tiia.margus@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Filosoofia ja semiootika instituut
Ruth Jürjo, 737 5314, ruth.jurjo@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Kultuuriteaduste instituut
Hille Roots, 737 5223, hille.roots@ut.ee    
ained õppeinfosüsteemis

Maailma keelte ja kultuuride instituut
Marju Adams, marju.adams@ut.ee, 737 5354
ained õppeinfosüsteemis

Usuteaduskond
Angela Aav, 737 5300, angela.aav@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Viljandi kultuuriakadeemia
Kristine Liiva, kristine.liiva@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Haridusteaduste instituut    
Marge Kimmel, 737 6446, marge.kimmel@ut.ee    
ained õppeinfosüsteemis

Johan Skytte poliitikauuringute instituut
Eelika Laane-Hannus, 737 6212, eelika.laane-hannus@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Majandusteaduskond
Kersti Kurri, 737 6313, kersti.kurri@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Psühholoogia instituut
Kertu Ird, 737 5903, kertu.ird@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Õigusteaduskond
Tartus: Aive Suik, 737 5386, aive.suik@ut.ee
Tallinnas: Merle Ojasalu, 737 6612, 627 1874, merle.ojasalu@ut.ee    
ained õppeinfosüsteemis

Ühiskonnateaduste instituut
Gea Kiisk, 737 4622, gea.kiisk@ut.ee    
ained õppeinfosüsteemis

Narva kolledž
Maarja-Mai Lõokene, 740 1909, maarja-mai.lookene@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Pärnu kolledž
Kristel Teearu, 445 0546, kristel.teearu@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Bio- ja siirdemeditsiini instituut
Eva Mõtte, 737 4210, eva.motte@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Farmaatsia instituut
Merle Tiidemaa, 737 5286, merle.tiidemaa@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Hambaarstiteaduse instituut
Liina Seinberg, 731 9866, liina.seinberg@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Kliinilise meditsiini instituut
7318109, taiendus@med.ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
Ede Kärner, 737 4181, ede.karner@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
Margit Mägimets, 737 5360, margit.magimets@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Arvutiteaduse instituut
Liivi Luik, 737 5862, liivi.luik@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Füüsika instituut
Küllike Rägo, 737 5570
ained õppeinfosüsteemis

Keemia instituut
Urve Soonets, 737 5235, urve.soonets@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Matemaatika ja statistika instituut
Svetlana Saprõkova, 737 5863, svetlana.saprokova@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Molekulaar- ja rakubioloogia instituut
Janika Vana, 737 5027, janika.vana@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Tehnoloogiainstituut
Liina Katherine Viikmaa, 737 4882, liina.viikmaa@ut.ee
ained õppeinfosüsteemis

Ökoloogia ja maateaduste instituut
geograafia: Heli Raagmaa, 737 5816, heli.raagmaa@ut.ee
botaanika: Kersti Riibak, 737 6222, kersti.riibak@ut.ee
geoloogia ja keskkonnatehnoloogia: Liili Laan, 737 5891, liili.laan@ut.ee
zooloogia: Margret Sisask, 737 5835, margret.sisask@ut.ee    
ained õppeinfosüsteemis

 

Paindlikud täiendusõppes osalemise võimalused Tartu Ülikoolis.

Tasemeõppeained täiendusõppena

Väärikate ülikooli konverents - Tartu Ülikool

Väärikate ülikooli 2023/2024. õppeaasta lõpuaktus

täiendusõppeprogrammid tasemeõppeainetest

Täiendusõppeprogrammid tasemeõppeainetest