Paul-Eerik Rummo juubelikonverents „Ükskord ennepuiste. Paul-Eerik Rummo 80“

20. ja 21. jaanuaril toimub Eesti Kirjandusmuuseumis ja Tartu Ülikoolis kirjaniku, luuletaja, dramaturgi ja tõlkija Paul-Eerik Rummo 80. juubelile pühendatud konverents „Ükskord ennepuiste. Paul-Eerik Rummo 80“.

Täpsem info ja ajakava on kirjandusmuuseumi kodulehel. Konverentsi saab jälgida nii Kirmus-TV (20. jaanuaril) kui ka UTTV (21. jaanuaril) vahendusel.

Konverentsi toetavad: Eesti Kultuurkapital, Eesti Kirjanike Liidu Tartu osakond, Eesti Kirjandusmuuseum ja EKM Eesti Kultuurilooline Arhiiv, Tartu Ülikooli eesti kirjanduse rahvusprofessuur ja Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi kaudu Eesti-uuringute Tippkeskus.

Luulenäitus Toomemäel

Luulenäitus "Aken Toomemäe poole"

28. ja 29. aprillil ning 6. mail toimub Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestri kontsert „Meistriklass: hariduslik retk klassikutega“.
Sarja „Kord ja kaos“ teine sümpoosion „Maailma tähendusest“ kujundus.

Sarja „Kord ja kaos“ teisel sümpoosionil keskenduti semiootikale