Paul-Eerik Rummo juubelikonverents „Ükskord ennepuiste. Paul-Eerik Rummo 80“

20. ja 21. jaanuaril toimub Eesti Kirjandusmuuseumis ja Tartu Ülikoolis kirjaniku, luuletaja, dramaturgi ja tõlkija Paul-Eerik Rummo 80. juubelile pühendatud konverents „Ükskord ennepuiste. Paul-Eerik Rummo 80“.

Täpsem info ja ajakava on kirjandusmuuseumi kodulehel. Konverentsi saab jälgida nii Kirmus-TV (20. jaanuaril) kui ka UTTV (21. jaanuaril) vahendusel.

Konverentsi toetavad: Eesti Kultuurkapital, Eesti Kirjanike Liidu Tartu osakond, Eesti Kirjandusmuuseum ja EKM Eesti Kultuurilooline Arhiiv, Tartu Ülikooli eesti kirjanduse rahvusprofessuur ja Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi kaudu Eesti-uuringute Tippkeskus.

Lassmanni_kontserdi_plakat

„Harmonia Universitatise“ teisel kontserdil kõlab Sten Lassmanni esituses Heino Elleri klaverimuusika

Tartu Ülikooli kammerkoor võistulaulmisel "Tuljak"

Ülikooli kammerkoor pälvis üle-eestilisel segakooride võistulaulmisel esikoha