Autor:
Andres Vaher

Delta majanduskonverents 2023 „Kasvuhäkkimine“

26. mail kl 9.30–21.00 toimub Tartu Ülikooli Delta keskuses (Narva mnt 18, Tartu) Delta majanduskonverents 2023 „Kasvuhäkkimine“.

Kasv on tähtsaks teemaks kõikide ettevõtete juhtidele sõltumata sektorist või valdkonnast. Kuidas säilitada ettevõtte pidev areng või kuidas üldse kasvu tekitada? Konverentsil arutleme selle üle,

• millele keskenduvad praegusel ajal era- ja avaliku sektori juhid;
  • kuidas suudavad ettevõtted kohaneda kiiresti muutuva ärikeskkonnaga;
  • millised on vajalikud sammud jätkusuutliku kasvu suunas;
  • milline on riiklike algatuste osa majanduse kasvuvõimaluste loomisel.

Tark meeskond on iga ettevõtte oluline vara, seega uurime esinejatelt, mida nemad oma isikliku ja kollektiivi arengu jaoks teevad. Arutame, mida teha teha selleks, et kasvada. Esinejad jagavad oma nippe ja juhtimisnõuandeid. Ootame kuulama, kaasa mõtlema ja oma ideid jagama! Nii aitame üheskoos oma riigil ja ettevõtetel kasvada, teha parimad valikud ja mõjutada homseid otsuseid.

Rohkem infot esinejate, ajakava ja piletite kohta leiab veebilehelt https://deltaschool.ut.ee/et/kalender/2023-delta-majanduskonverents-kasvuhakkimine/.

Delta majanduskonverents
Inimesed loodust vaatlemas

Loodusvaatluste tegemise huvilised on oodatud Tartusse vaatlusmaratoniks valmistuma

TÜ vaimse tervise konverents „Tööheaolu – mis ja kelle asi?“

Täna kõneldakse vaimse tervise konverentsil tööheaolust

Vectiopepi meeskond

Uudset vähiravitehnoloogiat arendav Vectiopep kaasas 450 000 eurot