Jätkub Euroopa Liidu-Venemaa teemaline loengusari

Homme, 5. aprillil algusega kell 15 jätkub Tallinnas TÜ Euroopa kolledži korraldatav Euroopa Liidu–Venemaa teemaline avalike loengute sari. Seekord esinevad vandeadvokaat Hannes Vallikivi ja õigusteadlane Lauri Mälksoo.

Sari keskendub poliitilistele, ühiskondlikele ja majanduslikele arengutele Euroopa Liidus ja selle naabrusriikides, eelkõige Venemaal. Igas loengus võtavad sõna kaks oma ala eksperti, üks neist Tartu Ülikooli õppejõud ja teine tuntud avaliku elu esindaja.

Sariürituse teisel loengupäeval, 5. aprillil kõnelevad vandeadvokaat Hannes Vallikivi ja TÜ rahvusvahelise õiguse professor Lauri Mälksoo:

* 15:00-16:15 Hannes Vallikivi "Kaitseõigus, advokatuuri enesekorraldus ja advokaatide kutse-eetika - nende seosed ja peamised probleemid tänases Eestis".

* 16:30-17:45 Lauri Mälksoo "Kas inimõigused on universaalsed?"

Loeng toimub Eesti Rahvusraamatukogu kuppelsaalis (Tõnismägi 2). Osavõtt on kõigile huvilistele tasuta.

Sarja viimane loeng toimub 19. aprillil Euroopa Liidu Majas (Rävala 4, Tallinn).

Lisainfo ja registreerimine:

Britt Ressar, TÜ Euroopa kolledž, tel +372 5647 9822 või e-post britt.ressar@ut.ee

Anneli Miljan
Tartu Ülikooli pressiesindaja