Autor:
Erakogu

Narva kolledži kirjandusklubisse tuleb külla Andrus Kivirähk

Tartu Ülikooli Narva kolledži kirjandusklubi selle õppeaasta esimene külaline on kirjanik Andrus Kivirähk. Kohtumine kirjanikuga toimub 16. novembril kell 13.45 kolledži õppehoones Raekoja plats 2-200. Üritus on tasuta.

Kuulama on oodatud kultuurihuvilised üldharidus- ja kutsekoolide õpilased, üliõpilased ja täiskasvanud.

Andrus Kivirähk on eesti näitekirjanik, prosaist, lastekirjanik ja följetonist.  Kivirähk on tuntud ennekõike kui groteski- ja huumorisugemeliste proosatekstide autor. Tema tuntumad teosed on „Ivan Orava mälestused”, „Liblikas”, „Rehepapp”, „Mees, kes teadis ussisõnu“.

Kirjandusklubi kohtumised eesti kirjanike, ajakirjanike, tõlkijate, kirjandusteadlaste ja kultuuri-uurijatega toimuvad üks kord kuus õppeaasta lõpuni. Aktiivsemaid kirjandusklubis osalejaid premeeritakse õppekäiguga Eesti kirjandusloolistesse paikadesse.

Lisateavet saab lugeda kolledži veebilehelt.

1. mai 2004 Tammsaare pargis

Meie valik ja selle tagajärjed: 20 aastat Euroopa Liidus

Luulenäitus Toomemäel

Luulenäituse "Aken Toomemäe poole" tõlked ja helifailid

28. ja 29. aprillil ning 6. mail toimub Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestri kontsert „Meistriklass: hariduslik retk klassikutega“.