Autor:
Pixabay

President tunnustas teenetemärkidega ka Tartu Ülikooli töötajaid

6. veebruaril kuulutas Eesti Vabariigi president välja tänavused teenetemärkide saajad. Teenetemärkide saajate hulgas oli ka Tartu Ülikooli töötajaid.

Valgetähe IV klassi teenetemärgi sai botaanika professor Meelis Pärtel.

Valgetähe V klassi teenetemärgi sai ajaloo ja arheoloogia instituudi tehnik ning MTÜ Aitan Kaitsta eestvedaja Jana Ratas.

Valgetähe V klassi teenetemärgi sai koolifüüsika keskuse juhataja, füüsika populariseerija Kaido Reivelt.

Eesti Punase Risti III klassi teenetemärgi sai infektsioonihaiguste nooremteadur Anne Kallaste.

Eesti Punase Risti III klassi teenetemärgi sai infektsioonihaiguste lektor Pilleriin Soodla.

Tartu Ülikool soovib teenetemärkide saajatele õnne ja kordaminekuid!

Haridus- ja Teadusministeeriumi 2023. aasta keeleteo auhinna üleandmine. Pildil Tartu Ülikooli vivaariumi juhataja Sulev Kuuse ning haridus- ja teadusminister Kristina Kallas.

Ülikooliõpik „Rakubioloogia“ valiti Haridus- ja Teadusministeeriumi 2023. aasta keeleteoks

Sõna "eetika" värvilise kujundusega

Kadri Simmi koostatud „Praktilise eetika käsiraamat. Õpik kõrgkoolidele ja gümnaasiumidele“ võitis 2023. aasta parima eestikeelse õpiku auhinna

Vikipeedia artikli kirjutamise välkvõistluse võitjad Mihkel Köster ja Liis Köster