Rector's reception for international staff members and doctoral students 2022

Dear friends/Kallid kolleegid!

The University of Tartu requests the pleasure of your company at a festive reception for international staff members and doctoral students on Monday, 3 October 2022 at 5 pm,
in the Delta Café (Narva mnt 18).
Olete oodatud välistöötajate ja -doktorantide pidulikule vastuvõtule esmaspäeval, 3. oktoobril kell 17.00 Delta kohvikus (Narva mnt 18).

Please confirm your attendance at the event by 1 October here:
Palun pandke oma osalemisest teada 1. oktoobriks  siin:

Lähetusi puudutavate andmete analüüsi tulemused

TÜ töötajaid lähetati uuritaval perioodil (1.01.2022–29.06.2023) 88 erinevasse riiki. 60,8% lähetustest toimus Eestis.

Parkimisandmete analüüsi tulemused

Ülikooli kasutada olevatel kinnistutel on 2023. a seisuga kokku 2398 jalgrattaparkimise kohta. Neist 2053 asub ülikoolile kuuluvatel kinnistutel ja 1065 paikneb õppe- ja teadushoonete või teadusraamatukogu juures. Elektrijalgrataste või elektritõukerataste laadimistaristu puudub.

Tunniplaanide analüüsi tulemused

2022. aasta kevadsemestri ja sügissemestri individuaalsete tunniplaanide andmestiku põhjal koostati õppehoonete vahelised lähte-sihtkohamaatriksid, arvestades ühe päeva sees toimuvat liikumist. Analüüsi hõlmati I ja II õppeaste tunniplaanid.